Kourtney Kardashian Photobombs Mason Disick's New TikTok When He Shows Off His Dance Moves

Kourtney Kardashian regularnie pojawia się w teledyskach TikTok jej syna Masona Disicka, a my nie narzekamy. Gwiazda 'KUWTK' zrobiła nieoczekiwany film w swoim najnowszym wgranym pliku, a my mamy go na pętli!

Kourtney Kardashian i jej syn Mason Disick są już gwiazdami TikTok mniej niż tydzień po tym, jak 10-latka dołączyła do popularnej aplikacji! Założyciel POOSH, 40, wpadł z szybką falą, podczas gdy Mason ściągnął Global.jones Dance Challenge w swoim najnowszym wgraniu. A jeśli spojrzysz naprawdę blisko, zauważysz w tle młodsze rodzeństwo Masona, Penelope, 7 lat, i Reign Disick, 5 lat. Kuzyni North, 6 lat, i Saint West, 4, również byli obecni podczas rodzinnego wypadu.

Kourtney, który założył świeżą twarz i jasnokolorowy płaszcz okopowy, wszedł do kadru zaledwie kilka sekund po jego rozpoczęciu. Niestety, żaden z kuzynów nie dołączył do filmu - nawet Północ, która uwielbia tańczyć, jak widać w filmach taty, Kanye West's Sunday Service. Niemniej jednak, przyjaciel rodziny Kardashian Fai Khadra dołączył do najnowszego TikTok'a Mason'a. W tle widać, jak popisuje się swoimi tanecznymi ruchami.

Mason zadebiutował w weekend w TikTok z pomocą mamy i słynnego YouTubera Davida Dobrika, który początkowo nauczył go jak korzystać z popularnej aplikacji. Trio stanęło w kolejce, wykonując taniec do "Loterii" rapera Atlanta K Camp. Inne klipy pokazywały Masona i jego mamę w różnych pomieszczeniach w ich domu, w tym w kuchni i części ze stołem bilardowym, podczas gdy "Devil Eyes" Hippie Sabotage grał.

Inny popularny TikTok Masona zawierał jego epicką interpretację "Rise & Shine" ciotki Kylie Jenner. Najstarszy syn Kourtney i jej były, Scott Disick, popłynęli w klimacie Kylie, który zaśpiewała córce, Stormi Webster, w filmie na YouTube w 2019 roku. Szybki moment z długiego vloga stał się wirusowy i przejął internet.

Kolejnym dzieciakiem Kardashian, którego można się spodziewać na TikTok, jest North West. Na początku tego miesiąca, najstarsze dziecko Kardashian dołączyło do strony TikTok Caiden Mills. Pojawiła się w filmie, który pokazał duet tańczący i synchronizujący usta do "Oh Nanana" Ronde R300.