Książę Harry Pitches Meghan Markle Do Voice-Over Work At Beyoncé's 'Lion King' Premiera w Londynie

Książę Harry połączył się z Meghan Markle podczas premiery "The Lion King" w lipcu 2019 roku, gdzie rozmawiał z Jonem Favreau i Bobem Igerem. Te filmy zbiegły się w czasie z raportem, że Meghan "podpisał umowę" z Disneyem!

Książę Harry, 35 lat, zobaczył okazję i skorzystał z niej. Podczas londyńskiej premiery Króla Lwa w lipcu 2019 roku, Harry i Meghan Markle, 38 lat, wpadli na reżysera samego filmu, Jona Favreau, a Harry nie zmarnował okazji na próżne rozmowy. "Następnym razem, każdy potrzebuje dodatkowej pracy głosowej, którą możemy udostępnić", Harry podekscytowany powiedział Jonowi, który również wyreżyserował The Jungle Book i chwalił się tytułami producentów wykonawczych do wielu filmów Marvel. Meghan zdjęła presję z ramion Jona z lekkim żartem, mówiąc: "To dlatego naprawdę tu jesteśmy, by się rozbijać". Oczywiście, zaowocowało to śmiechem, jak widać w filmie, który pojawił się kilka miesięcy później, za pośrednictwem The Mail w niedzielę, 18 stycznia.

Harry nie skończył ze swoim szpiegiem. "Cokolwiek takiego," kontynuował Harry, ale miał jeden warunek. "Tylko nie blizna. To jest "nie" dla blizny," dokuczał Harry, odnosząc się do złego lwa w The Lion King. Ten quip wydawał się nawet zasłużyć na uśmiech od JAY-Z, który stał w pobliżu z żoną Beyoncé, która śpiewała oryginalną piosenkę "SPIRIT" na ścieżkę dźwiękową remake'u.

Harry naprawdę chciał, żeby jego żona dostała tę pracę jako głosiciel. Jest jeszcze jeden film z księciem umieszczenie jego umiejętności sieciowych do działania z Walt Disney Company CEO sam, Bob Iger, który Mail w niedzielę zwolniony dni wcześniej w dniu 11 stycznia! "Książę Sussex zapytał prezesa, do którego naczelnik powiedział: "Naprawdę?". Harry nalegał: "Wiedziałeś o tym? Wydajesz się zaskoczony." Chociaż Bob się śmiał, Harry szczerze dodał: "Ona jest naprawdę zainteresowana." Prezes Disney'a powiedział: "Jasne, chętnie spróbujemy". Umowa zapieczętowana?

Te filmy zdobyły Harry'ego brownie punkty na Twitterze, ponieważ przypadkowo pojawił się z raportu Jana 11, który twierdził, że Meghan "podpisał umowę z Disneyem na rzecz organizacji charytatywnej dzikiej przyrody" i że "będzie to dotyczyć księżnej robiącej voiceover w zamian za darowiznę na rzecz Elephants Without Borders", według The Sunday Times. Oczywiście, to skłoniło fanów do zastanowienia się, czy schmoozing Harry'ego na premierze The Lion King wylądował Meghan ten zgłoszony koncert (oprócz jej niesamowitych umiejętności aktorskich - jej czas na garniturach jest dowodem). Niestety, pozostaje to spekulacją. HollywoodLife dotarło do Buckingham Palace, który nie miał żadnego komentarza do raportu.

Cokolwiek by to nie było, Harry i Meghan są z pewnością otwarci na nowe możliwości teraz, gdy ustępują jako starsi członkowie rodziny królewskiej! Książę i księżna ogłosili niespodziankę 8 stycznia, a królowa Elżbieta II nie traciła czasu na zawieranie umowy ze swoim wnukiem i wnuczką. Po odbyciu szczytu rodziny królewskiej 13 stycznia, Pałac Buckingham ogłosił pięć dni później, że Harry i Meghan zrzekną się tytułów Jego/Jej Królewskiej Wysokości, spłacą renowacje wykonane w Frogmore Cottage i "stracą publiczne fundusze na królewskie obowiązki". Więc, pieniądze zarobione na koncercie głosowym na pewno pomogłyby w tej stracie!