Księżna Meghan i książę Harry dzielą się nowym zdjęciem syna Archie'ego, gdy zastanawiają się nad rokiem 2019.

Miłego nowego królewskiego roku! Księżna Meghan i książę Harry są gotowi zadzwonić w 2020 roku, ale nie przed udostępnieniem niektórych z ich ulubionych wspomnień - i nowe zdjęcie dziecka Archie - ze światem.

Książę Harry i księżna Meghan: Linia czasowa ich związku Przeczytaj artykuł

"2019 w recenzji", książę i księżna Sussex napisali za pośrednictwem Instagram we wtorek 31 grudnia, wraz z montażem wideo wielkich momentów z ubiegłego roku.

"Życząc wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i dziękując za wasze dalsze wsparcie!" napisali. "Uwielbiamy spotykać się z tak wieloma z was z całego świata i nie możemy się doczekać, aby spotkać się z wieloma z was w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że rok 2020 przyniesie każdemu z was zdrowie i dalsze szczęście. - Książę i księżna Sussex."

Rodzina królewska: Poznajcie następne pokolenie Przeczytaj artykuł

W filmie, który rozpoczyna się słowami "patrząc wstecz na rok 2019..." znajdują się obrazy pary na temat ich podróży po świecie, spotkań z ludźmi ze wszystkich dziedzin życia i oczywiście wspomnień z ich 7-miesięcznym synem. Są też zdjęcia Harry'ego z jego babcią, królową Elżbietą II, na jednej z wielu imprez i pozowanie z jego ojcem, księciem Karolem, i bratem, księciem Wilhelmem, na chrzcie Archie'ego. Jednak tych dwóch braci nie widać razem na żadnych innych zdjęciach.

Naśladowcy muszą spojrzeć wstecz na niektóre z pierwszych zdjęć, które zostały udostępnione Archie, jak również spotkanie księżnej Meghan z Beyoncé i pary wiele PDA wypełnione outings.

Działalność charytatywna pary, wideo księcia Harry'ego PSA na World Mental Health Day z Edem Sheeranem i Meghan Wimbledon zabawy z bratową księżną Kate, aby dopingować przyjaciela Serenę Williams są również wyświetlane w słodkim montażu.

"Specjalne podziękowania dla Chrisa Martina i @Coldplay za to, że pozwolili nam wykorzystać jeden z ich utworów", dodała para, dając wyraz uznania dla zespołu, którego piosenka "Clocks" pojawia się w całym kolażu.

Zobacz ten post na Instagram "Życząc wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i dziękując za dalsze wsparcie! Uwielbiamy spotykać się z tak wieloma z Was z całego świata i nie możemy się doczekać, aby w przyszłym roku spotkać się z wieloma z Was więcej. Mamy nadzieję, że rok 2020 przyniesie każdemu z was zdrowie i dalsze szczęście". - Książę i księżna Sussex Specjalne podziękowania dla Chrisa Martina i @Coldplay za umożliwienie nam wykorzystania jednej z ich piosenek Photo and video © SussexRoyal Dzięki PA za dodatkowe zdjęcia i materiał filmowy Stanowisko dzielone przez księcia i księżną Sussex (@sussexroyal) 31 grudnia 2019 r. o 12:15 PST

Film kończy się nowym zdjęciem Archie'go w czapce z pomponami, które trzyma Harry w Kanadzie, gdzie rodzina spędziła wakacje w tym roku. "I czekamy na rok 2020! Szczęśliwego Nowego Roku!" para zakończyła swoje spojrzenie w 2019 roku.

"Celebrity Babies of 2019: Zobacz, które gwiazdy dały narodziny Przeczytaj artykuł

Po spędzeniu Świąt Bożego Narodzenia w Kanadzie, źródło powiedziało nam wyłącznie w grudniu, że Archie "będzie pewnym siebie motylkiem społecznym". Wtajemniczony dodał: "Uwielbia być zabawny i wchodzić w interakcje z ludźmi. Niektóre dzieci są nieśmiałe lub nerwowe przy nowych ludziach, ale nie Archie. Pójdzie do każdego, nie robiąc zamieszania!"

Wtajemniczony powiedział nam, że Archie był zepsuty w swoje pierwsze święta. "Archie jest światem Meghan i Harry'ego i nic na to nie poradzą." "Na święta, kupili mu książki, klocki, dzbanek z piłeczkami dla dzieci... nie chodzi o ekstrawaganckie prezenty dla nich."