Kyle Kuzma: 5 Things To Know About Lakers Star, 24, Who Had Dinner Date with Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens została sfotografowana podczas romantycznej randki z LA Laker Kyle Kuzma 21 stycznia 2020 roku. Mamy pięć rzeczy, które musimy wiedzieć o NBA hunk.

Zaledwie tydzień po wiadomości złamał, że Vanessa Hudgens, 31, i Austin Butler, 28 rozstał po dziewięciu latach razem, miała romantyczną kolację z LA Lakers naprzód Kyle Kuzma, 24. Gwiazda 6'8″ NBA była w Nowym Jorku z jego zespołem, aby grać Knicks w Madison Square Garden na 22 stycznia, a noc przed zabrał Vanessę na romantyczną kolację z włoskimi świecami w Lilia na Brooklynie. Możesz zobaczyć te zdjęcia tutaj.

Para została sfotografowana patrząc sobie wzajemnie w oczy podczas dzielenia butelki wina. Vanessa była w Nowym Jorku promując swój nowy ruch Bad Boys for Life i jest tak słodka, że mogli się tak spotkać. Tak się złożyło, że siedziała w pierwszym rzędzie na meczu 13 stycznia Lakersów oglądając grę Kyle'a, na dzień przed tym jak spadła wiadomość o jej rozstaniu z Austinem. Oto pięć rzeczy, które warto wiedzieć o Kyle'u.

1. Spędził czas z Kendall'em. Kyle i Kendall spędzili trochę czasu razem na jachcie 4 lipca 2019 roku. Dwoje kołyszących się białych strojów razem na łodzi, w otoczeniu kumpli. Okazało się, że to nie był romans, bo byli tylko przyjaciółmi.

2. Gra dla Los Angeles Lakersów. Kyle jest siłą napędową kalifornijskiej drużyny. Po swoim pierwszym sezonie NBA, od 2017 do 2018 roku, Kyle został wymieniony jako członek NBA All-Rookie First Team.

3. Jest wykształcony w college'u. Kyle uczęszczał na Uniwersytet w Utah i studiował socjologię. Podczas studiów grał w drużynie koszykarskiej.

4. Kyle dorastał we Flint w Michigan. Urodził się 24 lipca 1995 roku, co dało mu prawie 24 lata. Został wychowany przez matkę i ojca dla pół-rodzeństwa, brata Andre i siostry Briana.

5. Mówiąc o swojej rodzinie, wie jak okazywać miłość ważnym kobietom w swoim życiu. 15 kwietnia Kyle zamieścił słodki artykuł urodzinowy poświęcony swojej matce. "Wszystkiego najlepszego dla mojej mamy! Mój fan i kibic numer 1 wyrzucił z siebie wszystko, co zawsze miała po mojej stronie", powiedział w podpisie na postu. "Doceniam, że pokazujesz mi, jak ciężka jest praca i poświęcenie z pierwszej ręki. Wszystkie te długie dni pracy sprawiają, że idę 10 razy ciężej dla ciebie i mojej rodziny. Kocham cię! ❤️"