Kyle Richards przyznaje, że tęskni za dawnym "RHOBH" Costar Eileen Davidson w Dramacie Denise Richards.

Kyle Richards zaginął kręcąc "RHOBH" ze swoją byłą kostiumową Eileen Davidson, a dramat z obecną obsadą Denise Richards nadal się rozwija.

Wracaj, Eileen Davidson! Wracaj! Wracaj! Kyle Richards, 51 lat, wyraził jak bardzo tęskni za mydlaną legendą, 60 lat, w sekcji komentarzy do swojego najnowszego teledysku Instagram, zamieszczonego 16 stycznia. Matka czwórki dzieliła się zabawnym materiałem z jej kopnięcia do hitu Britney Spears "Toxic", podczas gdy ona i jej obsada RHOBH byli w połowie lotu do lub z Nowego Jorku. Byli w The Big Apple, aby zobaczyć Erikę Jayne, 48, wystąpić na Broadwayu w Chicago sans Denise Richards, 48 (więcej na ten temat później). "Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają", napisała Eileen wraz z pocałunkiem emoji po obejrzeniu nagrania. "Haha! Rozmawialiśmy o tobie w samolocie, mówiąc, że chcielibyśmy, żebyś był z nami", odpowiedział Kyle. Była Młoda i niespokojna gwiazda była częścią przeboju Bravo przez kilka lat, począwszy od sezonu 5, zanim oficjalnie wyjechała w 2018 roku.

Przepraszam fanów Eileen, nie spodziewajcie się, że już nigdy nie będzie miała diamentu. "Eileen Davidson nie żałuje, że odeszła z RHOBH", źródło zepchnęło ją 4 stycznia do HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Nadal jest blisko z Lisą Rinną, ale jest szczęśliwa, że skupia się bardziej na reżyserii i aktorstwie. Zawsze była blisko z Lisą Rinną i nadal będzie. Nie wróciłaby na pełny etat, gdyby się do niej zgłosiła. Naprawdę nie ma nic, co ktokolwiek mógłby zrobić lub powiedzieć, aby zmusić ją do powrotu."

W międzyczasie kibice zwrócili uwagę na nieobecność Denise podczas nowojorskiego castingu, w którym wzięli udział Lisa, 56 lat, Teddi Mellencamp, 38 lat, Dorit Kemsley, 43 lata, oraz nowa Sutton Stracke. Gwiazda Wild Things, która dołączyła do koncertu w zeszłym roku, jest obecnie w sprzeczności z niektórymi z jej gwiazdami - w szczególności z Rinną. Od czasu, gdy Lisa zaprosiła ją na grudniową imprezę do domu Dorita, między tymi dwoma gwiazdami panował dramat. Plotka głosi, że Denise i Lisa wystąpią na niej w nadchodzącym sezonie.

Brandi Glanville, 47 lat, była kolcem u boku Denise, jak również ostatnio, po tym jak pojawiły się plotki o rzekomym romansie między nimi, po tym jak ten ostatni ożenił się z Aaronem Phypersem, 46 lat, we wrześniu 2018. Reprezentacja Denise zaprzecza zarzutom, a Camille Grammer, 50 lat, również uważa, że to nieprawda.