Kylie Jenner Channels Mom Kris, 64 lata, Before Revealing Daughter Stormi's Makeup Collection

Kylie Jenner wyglądała jak jej matka Kris w nowym zestawie zdjęć przed ogłoszeniem daty premiery pierwszej w historii kolekcji makijażu jej córki Stormi!

Jak matka, jak córka, dosłownie! Kylie Jenner, 22 lata, właśnie wypuściła na rynek swój najbardziej osobisty makijaż, a żeby mieć nadzieję na premierę, skierowała na swój Instagram poważne wibracje Krisa Jennera. W piątek, 17 stycznia, self-made miliarder dzielił zdjęcie z nią w obcisłej, czarnej sukience mini sweter, połączony z parą ud czarne buty i zestaw ponadgabarytowych odcieni. Do tego seksownego stroju dodała słodką, malutką torebkę i nagą wargę, co dopełniło jej wygląd do perfekcji. Hmmm... Zastanawiam się, jak ona wygląda?

Napisała: "Nazywają mnie Lil Kris", a zwolennicy oszaleli na punkcie jej uderzającego podobieństwa do jej supergwiazdy, 64 lata. Wielu oczywiście zostawiło ogień lub emojis serca w sekcji komentarzy, podczas gdy jeden z fanów napisał: "Kris Jenner się trzęsie." Nawet sama Kris powiedziała: "Cześć Mini Me, widzę cię!!!!". " Oczywiście, Kylie przybił to spojrzenie i jesteśmy tu po to!

Ten post został udostępniony tuż przed najnowszą promocją jej najnowszej kolekcji makijażu poświęconej jej 1-letniej córce Stormi Webster, która pojawiła się na Instagramie mułów urody. W tym samym dniu co post lookalike, Kylie podzieliła się niebiańskim video, w którym para może być ubrana w inspirowane Grecją białe sukienki z konfetti spadające wokół nich. Napisała to: "Chyba czekałam na ten moment od dnia, w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży."

"Cała kolekcja @kyliecosmetyków dedykowana mojej pięknej córce. Nie mogę się doczekać ujawnienia!!!!", napisała też na poczcie. "Zakochasz się. The Stormi Collection uruchamia 2.1.20." Zaznaczamy nasze kalendarze!

Teledysk został stworzony do nowej, niepublikowanej piosenki przez ojca Stormi, Travisa Scotta, 27 lat, z Kaashem Paige, 18 lat, artystą R&B i 25 lat, raperem Donem Toliverem. "Euforia, topię się w euforii, topię się w euforii", Kaash słyszał śpiew w romantycznej piosence o obniżonym tempie, ponieważ Travis śpiewa z powrotem te same teksty. Kylie jest znana z tego, że jest fanką Kaasha, który pochodzi z Dallas w Teksasie i często dzieli się swoją muzyką w swoich historiach z Instagram!