Lady Gaga Kisses Mystery Man o północy w Sylwestra po Danie Hortonie Splicie.

Lady Gaga zakończyła rok 2019 toastem - i pocałunkiem! Gwiazda popu została zauważona, gdy w Sylwestra o północy uderzył zegar z tajemniczym mężczyzną.

Lady Gaga's Dating History Przeczytaj artykuł

Gaga, 33 lata, i niezidentyfikowany mężczyzna dzielili się blisko 20-sekundową gładką skórą, jak "Auld Lang Syne" graną w restauracji NoMad w Las Vegas w teledysku udostępnionym na Twitterze przez felietonistę Las Vegas Review-Journal Johna Katsilometesa. Gazeta podała, że ciemnowłosy, brodaty facet ma na imię Michael.

Podobno parę tę widziano później, jak trzymała się za ręce, opuszczając hot spot w Sin City i idąc w kierunku czekającego na nią SUV-a we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek 1 stycznia.

zobaczyłam Gagę wychodzącą z hotelu z nowym chłopakiem, została porwana, ale była też super pijana... pic.twitter.com/aLTliOUO5n - Lady Gaga Facts (@LGMonsterFacts) 1 stycznia 2020 r.
Lady Gaga Through the Years Przeczytaj artykuł

Aktorka A Star Is Born zamknęła swoją rezydencję Jazz & Piano w Park Theater w Park MGM we wtorek, 31 grudnia, zanim udała się do restauracji NoMad. Po północy dołączyła do swojego długoletniego trębacza, Briana Newmana, na scenie w jego After Dark show, aby wykonać "Fly Me to the Moon".

Noc z PDA Gagi nadeszła dwa miesiące po tym, jak Us Weekly rozdzielił się z jej inżynierem dźwięku, Danem Hortonem, z którym spotykała się przez prawie trzy miesiące.

"Gaga chce się znowu spotykać", powiedział nam źródło w październiku po rozstaniu. "Dan nie był dla niej wystarczająco dojrzały."

Nieprawdopodobne pary Celebrity Przeczytaj artykuł

Wokalistka "Bad Romance" była wcześniej zaręczona z gwiazdą Chicago Fire Taylor Kinney od lutego 2015 roku do lipca 2016 roku, a jej poprzedni agent ds. talentów, Christian Carino, od lata 2017 roku do lutego 2019 roku.

Związek Gagi i Carino zakończył się na złych warunkach, a w kwietniu źródło powiedziało nam, że animator "powiedział [Christianowi], żeby się z nią nie kontaktował". Jednak na początku grudnia inny wtajemniczony ujawnił, że byli znowu rozmawiają - "ale jako przyjaciele".