Larsa Pippen, 45 lat, Stuns In Black Sequined Gown & Confesses She's 'Looking For The One'.

Larsa Pippen była błyskotliwa w czerni, zakładając wspaniałą suknię z cekinami dla lustrzanego egoizmu, którą zamieściła w Instagramie dla jej ponad półtora miliona zwolenników, aby zobaczyć!

Nie ma nic, czego Larsa Pippen, 45 lat, nie może się pozbyć, ale tym razem może się przebić! Osobowość telewizyjna zapierała dech w piersiach na swoim najnowszym zdjęciu, które podzieliła się z Instagramem 20 stycznia. W olśniewającym lustrzanym odbiciu, Larsa ułożyła czarną, cekinową suknię z misternym wzorem i szczegółami. Suknia zawierała dramatyczne, szerokie rozcięcie biegnące w górę uda Larsy, a także opadający dekolt w dół klatki piersiowej. Część spódnicowa sukienki wyglądała na całkiem gładką, pokazując szczegóły sukni z tyłu. Larsa zdecydowała się na niskie spojrzenie poza sukienką, wybierając pasiaste obcasy, które pokazały jej biały pedicure. Aby zwieńczyć wygląd, włosy Larsa została wykonana prosto iw dół z boku części i jej makijaż wyprowadził jej najlepsze cechy! Larsa napisała zatrzask: "Szukam tej jedynej" z czarnym sercem emoji.

Dzięki wyglądowi jej zespołu i pewności siebie, Larsa jest zdecydowanie bardziej niż gotowa na znalezienie "tej jedynej" po przejściu ciężkiej osobistej transformacji. 2 listopada 2018 roku, po mniej więcej dwóch dekadach razem, Larsa i jej były mąż, Scottie Pippen, 54 lata, ogłosili, że rozwodzą się - i tym razem było to na dobre. Była gwiazda NBA i Larsa mieli dość burzliwy związek w ciągu ostatnich kilku lat ich małżeństwa. Małżonkowie pozornie nazwali go ustąpieniem w roku 2016, kiedy to wydali oświadczenie, w którym powiedzieli: "Po dokładnym rozważeniu i 19 latach razem, Larsa i Scottie złożyli wniosek o rozwiązanie ich małżeństwa. Chociaż nie są już małżeństwem, Larsa ma nadzieję, że ona i Scottie zawsze będą robić to, co najlepsze dla ich czwórki pięknych dzieci i wspólnie wychowywać je z miłością i szacunkiem".

Oczywiście, para zrobiła wszystko, aby dojść do pojednania, ale to nie miało trwać. Para dzieli się czwórką dzieci - Sophią Pippen, Justinem Pippenem, Prestonem Pippenem i Scottie Pippenem, Jr. - i od czasu ich rozstania jest zobowiązana do współdziedziczenia z nimi. Ale po miesiącach uzdrawiania się, okazuje się, że Larsa naprawdę stawia się na zewnątrz, a fani kochają każdy nowy pstryknięcie, które przychodzi z jej świeżym leasingiem na życie!

Larsa nie jest obca, by dzielić się wspaniałymi zdjęciami na swoim koncie w mediach społecznościowych. Była gwiazda Miami Real Housewives prawie zawsze wygląda tak pięknie z każdym nowym zdjęciem. Jej powyższe zdjęcie jest tylko najnowszym, jakim na pewno będą fani, więcej w przyszłości!