Liam Hemsworth 'Always Love' Miley Cyrus: How He feels feels 5 Months After Split

Pięć miesięcy po tym, jak Liam Hemsworth ogłosił rozstanie z Miley Cyrusem, wtajemniczony ujawnia, czy jest "szczęśliwszy", czy nie i więcej uczuć po rozstaniu.

Liam Hemsworth, 30 lat, ma dużo czasu na refleksję nad swoim małżeństwem z Miley Cyrus, 27 lat. Teraz, gdy minęło pięć miesięcy odkąd ogłosili nagły koniec ich ośmiomiesięcznego małżeństwa, Liam "naprawdę jest teraz szczęśliwszy", źródło bliskie byłej pary EXCLUSIVELY mówi HollywoodLife. Niezależnie od tego, Liam "bardzo tęskni za Miley" i "on zawsze będzie ją kochał, a ona zawsze będzie kochała jego", ujawnia wtajemniczony.

Ale wzajemne uczucie miłości nie zawsze jest równoznaczne z udanym małżeństwem, co według naszego informatora było przypadkiem Liama i Mileya. "Rozstali się, ponieważ [Liam] zdał sobie sprawę, że gdy się zestarzał i dorastał, nie mieli tradycyjnego małżeństwa i związku, a to było dla niego trudne i nie pracowało dla Miley, albo", wyjaśnia nasze źródło. "Oboje naprawdę chcieli żyć inaczej." Te różnice nie istniały tylko między Liamem a Mileyem; ich rodziny pochodziły z bardzo różnych środowisk.

"[Liam] rodzina pomogła mu zrobić krok w sprawie rozwodu i naprawdę go wspierała. Oni wszyscy są bardzo tradycyjni i zawsze czuli, że Miley i jej rodzina są bardziej na zewnątrz. Jego rodzice nigdy nie widzieli tego, co on widział", mówi nam nasze źródło. Dorastając, rodzice Liama pracowali w tradycyjnym środowisku pracy w Australii, podczas gdy Miley urodziła się w słynnej rodzinie (jej tata, Billy Ray Cyrus, jest wiejską piosenkarką znaną ze śpiewania "Achy Breaky Heart").

Pomimo tych różnic, Liam i Miley mieli związek, który rozciągał się na kolejne, odległe od siebie związki, które rozpoczęły się niedługo po spotkaniu na planie The Last Song w 2009 roku. Ale to właśnie Woolsey Fire zniszczył społeczność Malibu w listopadzie 2018 roku, a wraz z nim stary dom Liama i Mileya, który sprawił, że usłyszeli weselne dzwony. "Pożary zbliżyły ich do siebie. Kiedy wszystko stracili, opierali się na sobie i dlatego pobrali się jak i kiedy", dodaje nasze źródło, nawiązując do ślubu niespodzianki między Milijczykiem i Liamem w grudniu 2018 roku. "Zdecydowała, że kiedy jej dom spłonął, poczuła, że wymyka się spod kontroli i zbliżyło ich to do siebie, i miała to objawienie o tym, co było ważne w życiu... chciała się upewnić, że zawsze będą razem na zawsze".

Przeszłość jest jednak przeszłością. Teraz Liam i Miley są w szczęśliwych i zabawnych relacjach - a Liam może szczególnie odnosić się do swojej nowej dziewczyny, ponieważ jest Australijką, tak jak on. Liam był widziany, jak całuje australijską modelkę Gabriellę Brooks, 21 lat, w Byron Bay Beach w ich rodzinnym kraju 14 stycznia, po tym jak Liam został sfotografowany, zabierając absolwenta Uniwersytetu w Sydney na lunch z rodzicami w grudniu 2019 roku! Podobnie, trwa festiwal PDA pomiędzy Miley i jej 23-letnim chłopakiem, Cody'm Simpsonem, odkąd połączyli się w październiku 2019 roku. Jesteśmy zachwyceni zarówno dla Liama jak i Miley'a!