Liam Hemsworth trafił do Google'a 'Thirst Trap' po tym jak się dowiedział Wrzucił jeden: '100% prawdy'.

Liam Hemsworth dostał crash course w Instagram lingo po tym, jak jego Isn't It Romantic costar Adam DeVine nazwał jeden z Hemsworth's uploads a thirst trap. Hemsworth Aussie heartthrob musiał Google termin, aby dowiedzieć się, że odnosi się do seksownego, przyciągającego uwagę zdjęcia.

Brad Pitt! Keanu Reeves! Liam Hemsworth! Poznaj Hollywood's Most Eligible Bachelors Przeczytaj artykuł

Pułapką na pragnienie było czarno-białe zdjęcie Liama, 29 lat, i jego psa, Dory, zrobione przez jego brata, Łukasza Hemswortha. "@hemsworthluke uchwycił tę chwilę mnie i mojej najlepszej przyjaciółki Dory," napisał Liam w podpisie do soboty, 30 listopada, post. "Dobry Boże, kocham tego psa."

Później tego samego dnia, 36-letni DeVine skomentował zdjęcie, pisząc: "Thirst TRAP."

Liam odpowiedział na ten komentarz i przyznał się do swojego kulturowego martwego punktu. "Po prostu googlowałem pułapkę pragnienia. W 100% prawdziwe", napisał, dodając mrugający emotikon.

Zabawna wymiana Instagramów miała miejsce wśród wypełnionego palmtopem romansu gwiazdy Hunger Games z aktorką z dynastii Maddison Brown. W październiku, kilka dni po tym, jak Liam został po raz pierwszy zobaczony z 22-latkiem trzymającym się za ręce, w nowojorskim salonie zauważył, że para robi się gorąca i ciężka.

Liam Hemsworth cieszy się ucieczką na wyspie "Make Peace" w Australii z rodziną i przyjaciółmi pośród rozwodu Mileya Cyrusa. Przeczytaj artykuł

"Tulili się całą noc i zostawali do późna", powiedział nam wtedy "Weekly". "Śmiali się, oglądali występy i całymi nocami się całowali. Patrzyli tak na siebie. Pocierały się o nogi, całowały, tony palmtopów w plecach, ciemno oświetlona powierzchnia stołu."

Źródło dodało, że spędzanie czasu z Brownem "było naturalne, zabawne i łatwe dla Liama."

Liam odbija się od swojego rozstania z Miley Cyrus. Była para ogłosiła swoją separację w sierpniu po siedmiu miesiącach małżeństwa i dekadzie randek w kółko, a Liam wystąpił o rozwód kilka dni później. Po rozstaniu, Cyrus, 27 lat, miał krótki romans z Kaitlynn Carter przed spotkaniem z obecnym chłopakiem Cody Simpson.

Liam Hemsworth's Dating History: Pełna linia czasowa jego sławnych byłych i flirtów Przeczytaj artykuł

Szwagierka Liama, Elsa Pataky, która jest żoną jego brata Chrisa Hemswortha, broniła aktora Killermana w wywiadzie dla Holi! w zeszłym miesiącu. "Po 10 latach związku, któremu poświęcił pan 10 lat, jest trochę przygnębiony, ale dobrze sobie radzi", powiedziała modelka, 43 lata. "Jest silnym chłopcem i zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że zasługuje na dużo więcej."