Lizzo świętuje swoje ciało i inspirujący sukces w ujawnianiu "Rolling Stone" Wywiad

Lizzo stała się takim symbolem pozytywnego nastawienia do ciała, odkąd jej kariera ruszyła w 2019 roku. Ale chce, by fani wiedzieli, że jest "czymś więcej", a jej powiększona sylwetka nie jest "trendem".

Dzięki jej hitom "Truth Hurts" i "Good As Hell" piosenkarka Lizzo stała się jednym z największych przełomowych artystów 2019 roku. Ale wraz z sukcesem przyszło sporo uwagi na temat jej plusowego ciała. Poza tym nie boi się nosić skąpych strojów ani dzielić się półnagimi egoizmami w mediach społecznościowych. Walczyła z trollem, który nazwał ją "otyłą", a teraz otwiera się na naszą siostrzaną publikację, Rolling Stone, o tym, że jest czymś więcej niż tylko symbolem akceptacji ciała.

"Pogodziłam się z dysmorfią ciała i rozwinęłam się", ujawnił 31-latek. "Ciało-pozytywny ruch robi to samo. Rozwijamy się razem i to są coraz większe bóle, ale cieszę się, że jestem przywiązana do czegoś tak organicznego i żywego." Ale ona nie chce być znana tylko ze swoich krzywych. "Jestem czymś więcej niż tylko tym. Ponieważ to przedstawiam, mam całą karierę", powiedziała. "To nie jest trend."

Lizzo, której prawdziwe imię to Melissa Viviane Jefferson, mówi, że naprawdę zaakceptowała swoje ciało około pięciu lat temu, kiedy pisała balladę "Moja skóra" z 2015 roku, o nauce kochania siebie. "Napisałam 'Moja skóra', kiedy miałam 26 lat, więc już wtedy dotarłam do miejsca, w którym konfrontuję się ze sobą i jestem z tego zadowolona" - wyjaśnia Lizzo.

Lizzo jest absolutną królową, jeśli chodzi o klaskanie z powrotem w szambach ciała. 20 grudnia 2019 roku, jeden z użytkowników Twittera napisał: "#Lizzo popularna jest dlatego, że w Ameryce panuje epidemia otyłości. Zamiast zachęcać ludzi do lepszego postępowania, po prostu ich okłamujemy i mówimy im, że są w porządku. Niestety, wielu z tych ludzi umiera na cukrzycę i choroby serca."

Lizzo strzelała do swojego krytyka, odpowiadając: "Jestem popularna, ponieważ piszę dobre piosenki i jestem utalentowana i wykonuję pełne energii półtorej godziny koncertów pełne miłości. Jedyną osobą, która musi być lepsza jest ty. Trzymaj moje imię z dala od ust i spójrz w lustro, zanim po mnie przyjdziesz. Tu jest uwaga, którą zamówiłeś."