Lucy Hale zastanawia się nad "głęboką" rezolucją na rok 2020: "Jestem zawsze otwarta na znalezienie miłości".

Nowy rok, nowa miłość? Lucy Hale jest otwarta na romans w 2020 roku, ale nie osiedli się w trakcie jego poszukiwania.

Gwiazda?! Przeczytaj artykuł

Wychowanek Pretty Little Liars będzie współgospodarzem sylwestra Dicka Clarka z Ryanem Seacrestem 2020 31 grudnia, ale zanim zadzwoni w nowym roku, zastanawia się nad swoimi celami na 2020 rok, o których pisała w grudniu w Instagram.

"Aby zaakceptować to, na co zasługujemy. To jest głębokie mnie," Hale, 30, powiedział nam co tydzień wyłącznie w poniedziałek, 30 grudnia, w Nowym Jorku, kiedy myśląc wstecz do jej Instagram myśli na 2020.

Jeśli chodzi o część miłosną, tubylca z Tennessee jest gotowa na romans, ale nie wybierze tylko żadnej osoby.

Gwiazdy, które nazwały swoje zwierzęta po innych celebrach: Reese Witherspoon, Lucy Hale i inni. Przeczytaj artykuł

"Zawsze jestem otwarty na znalezienie miłości, wiesz? Gdzie to jest? Gdzie on jest? Znajdziemy go", powiedziała nam w poniedziałek. "Myślę, że to co miałam na myśli to, że tak często się zadomawiamy. I myślę, że to jest jak rok, w którym nie zadowalamy się rzeczami, które nie są dla nas korzystne."

Hale spotykał się wcześniej z aktorami Riley Smith, Chrisem Zylką i Grahamem Rogersem.

Kolejną rzeczą, której Hale nie odpuści w nowej dekadzie, jest kawa, którą lubi z kremem Southern Butter Pecan. "Nie zadaję się złą kawą", wyjaśniła. "Nie ma już złej kawy".

Jeśli chodzi o jej cele i marzenia na następne pięć lat, wychowanek Life Sentence ma kilka pomysłów na to, dokąd zmierza. "Pięć lat od teraz? O mój Boże. Chcę tylko więcej psów", powiedział nam Hale. "Chcę więcej zwierząt."

Mądra karierowiczka, aktorka Sisterhood of the Traveling Pants 2 ma nadzieję, że jej nadchodzący serial CW nadal będzie silny. "Uwielbiam ten serial, w którym jestem teraz, Katy Keene", powiedziała. "Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić przez chwilę. Nie wiem."

Hale dodał: "Jestem trochę zadowolony i szczęśliwy. Jeśli będę mogła kontynuować. Mam nadzieję, że nadal tu jestem. Byłoby fajnie. Jeśli nie spieprzę tego w tym roku."

Gwiazda Katy Keene otworzyła się 21 grudnia o swoich celach na przyszły rok w mediach społecznościowych.

Najlepsza Transformacja Włosów Gwiazd w 2019. Przeczytaj artykuł

"Droga 2020 - mniej plastiku - więcej zdrowych granic - akceptując miłość, zasługujemy na to, by zrezygnować z myśli / ludzi / przyzwyczajeń, które nam nie służą - więcej wody (!!!) - wypić więcej kawy dla nowych liderów, którzy promieniują dobrocią i pozytywnymi zmianami - bez zmian - więcej kowbojów - więcej miłości i dobroci do pokoju", napisała w tym czasie. "Oh i niech moje brwi pozostaną odważne. Miłość, Lucy."

W 2018, Hale był gospodarzem festiwalu w Nowym Orleanie na coroczne odliczanie NYE, ale teraz dzwoni w nowym roku z Ryanem Seacrestem na Times Square. Ciara po raz kolejny skieruje się w stronę obchodów Zachodniego Wybrzeża, podczas gdy Billy Porter po raz pierwszy przejmie kontrolę nad odliczaniem do Nowego Orleanu.

We wtorek 31 grudnia, począwszy od godziny 20:00 ET na ABC, we współpracy z Ryanem Seacrestem 2020, odbędzie się 48. coroczna impreza noworoczna Dicka Clarka "Rockin' Eve".

Z raportem Marca Lupo