Mamy obsesję na punkcie Kourtney Kardashian's Favorite Towel Turban.

Przygotowanie się do nocnego wyjścia to święty rytuał. Może to być nawet praktyka terapeutyczna i niezbędny czas na samodzielną opiekę. Bez względu na to, czy robimy to z przyjaciółmi, czy na własną rękę, zawsze jest to czas zabawy!

Zakupy z nami: Ten pojemnik Rebecca Minkoff jest ultra szykowny - i 50% zniżki w Nordstrom! Przeczytaj artykuł

Proces rozpoczynamy oczywiście od prysznica. A w czasie, gdy włosy wysychają, lubimy robić makijaż. Do wykonania tego kroku niezbędny jest świetny ręcznik - i mamy na jego temat szczególną obsesję, którą Kourtney Kardashian sama mówi, że jest hitem!

Zobacz to!

Zdobądź Rapid Dry Lisse Hair Turban za 30 dolarów, dostępny w Aquis!

Ten turban do włosów od Aquis to produkt absolutnie niezbędny. Turban zrobiony specjalnie dla Twoich włosów jest nie tylko super poręczny, ale może zdziałać cuda dla ogólnego zdrowia Twoich włosów. Najstarsza Kardashian rzeczywiście współpracowała z tą marką, aby stworzyć własną, spersonalizowaną wersję tego turbanu z nadrukiem leoparda, a my wciąż mamy na jego temat obsesję!

Marka gwiazdy rzeczywistości Poosh połączyła siły z Aquis w celu stworzenia niesamowitego kolażu - i nie mogła być bardziej entuzjastycznie nastawiona do swojego produktu. "Zaprojektowałam nadruk na lamparcie na podstawie jednej z moich ulubionych szat, które dorastały" - powiedział w komunikacie prasowym gwiazdor Kardashians. "Możesz ją również nosić na lewą stronę na czas snu (oczarować włosy), ponieważ pomaga ona zachować fryzurę i wyeliminować głowę łóżka". Od czasu, gdy użyłam naszego szybkoschnącego ręcznika turbanu, zauważyłam mniej pęknięć i większy połysk. Jestem tak podekscytowana, że mogę podzielić się z tobą jednym z moich sekretów dotyczących włosów."

Zobacz to!

Turban Rapid Dry Lisse Hair Turban za 30 dolarów, dostępny w Aquis!

Ten turban od Aquis jest szczególnie wyjątkowy, ponieważ może pomóc skrócić czas suszenia włosów o połowę! Dzieje się tak dzięki opatentowanej tkaninie wickingowej o nazwie Aquitex, z którą jest zaprojektowany. Technologia ta pozwala uniknąć rozciągania i puchnięcia mokrych włosów, co czyni je podatnymi na puszenie się, rozdwajanie i uszkodzenia.

Kiedy po wyjściu z prysznica używamy zwykłych ręczników jako turbanów, ryzykujemy, że nasze sukienki ulegną poważnym uszkodzeniom. Jednak z pomocą tego turbanu od Aquis możemy traktować nasze włosy z szacunkiem, na jaki zasługują! Jest to świetna rzecz do odebrania dla siebie lub zdobycia dla kogoś jako prezent na wakacje. Można go nawet wyhaftować dla dodatkowej personalizacji! Wiemy, że życie z tym turbanem może być znacznie lepsze, i nie możemy się doczekać, aby użyć go za każdym razem, gdy wyjdziemy z prysznica!

Turban Rapid Dry Lisse Hair za 30 dolarów, dostępny w Aquis!

Potrzebujesz prezentu, który zainspiruje Cię w tym świątecznym okresie? Sprawdź nasz Przewodnik Prezentowy Self Care, nasz Przewodnik Prezentowy Celebrity Favorites, nasz Sekretny Przewodnik Prezentowy Mikołaja i Białego Słonia oraz nasz Przewodnik Prezentowy Fitness Enthusiast!

(funkcja (widgetId) { starać się {i0} var b = document.createElement("skrypt"); b.type = "text/javascript"; b.src = "//static.bam-x.com/bam_box/" + widgetId + "/bamBox". + widgetId + ".js"; b.async = prawda; var a = document.getElementsByTagName("skrypt")[0]; a.parentNode.insertBefore(b, a); } catch (e) {} }("1695549207350614091")); Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest przynoszony przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w tym poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!