Mariah Carey dzieli się zdjęciami "Happy Moments" ze swoimi bliźniakami Marokańczykami i Monroe, 8

Mariah Carey dzieli się cennym "Happy Moments" ze swoimi bliźniakami Marokańczykami i Monroe w swoim najnowszym "gram postu"!

Mariah Carey, 49 lat, ma wiele powodów, aby być w świetnym nastroju! Ikona popu zabrała się do Instagram 18 stycznia, aby umieścić serię zdjęć z jej 8-letnimi bliźniakami Marokańczykami i Monroe, gdzie świętowali jej wprowadzenie do Sali Sław Piosenkarza. Na zdjęciach, bliźniaki można zobaczyć rzucanie migoczące, złote confetti, podczas gdy ich mama pozując z balonami literowymi, które piszą "Hall of Fame". Później na posterunku w karuzeli Mariah podzieliła się filmem z bumerangiem, w którym również rzuciła w powietrze chmurę konfetti z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Podpisała się pod uroczystym postem: "Zawsze świętuj szczęśliwe chwile w życiu", a po nim serce emoji. Fani nie mogli nie wyrazić, jak bardzo byli dumni z jej osiągnięć. Jeden z naśladowców skandował i powiedział: "Gratulacje, królowo! To jest tak bardzo zasłużone! Kocham i podziwiam cię!!! Kocham cię widzieć na górze!!! Jesteś najlepszym autorem piosenek w grze!" Nawet przyjaciele i inne gwiazdy pokochali ją za te wielkie wieści, w tym aktorkę Reese Witherspoon, 43 lata, która powiedziała: "To jest niesamowite!"

Te cenne zdjęcia są następstwem absolutnie oszałamiających zdjęć, którymi podzieliła się 13 stycznia. Wokalistka "Obsessed" wyglądała zachwycająco na nowojorskiej premierze filmu Netflix Tylera Perry'ego A Fall From Grace. Mariah miała na sobie czarno-białą sukienkę z nowoczesnym wzorem i opadającym dekoltem. Zdecydowała się trzymać dodatki po minimalnej stronie, nosząc subtelne pierścionki i parę kolczyków w owalnym kształcie.

Jej włosy zostały wykonane do perfekcji; noszone prosto w dół z boczną częścią, która bez trudu oprawiła twarz. Na koniec, Mariah zdecydowała się na naturalny makijaż ze stonowanym okiem-dymiącym. Całość została wykończona czarnymi rajstopami i butami.

Szczerze mówiąc, czy jest coś, czego Mariah nie może zrobić?! Może nosić wszystko, co tylko zechce, i może robić praktycznie wszystko, na co tylko ma ochotę, a jednocześnie wygląda niesamowicie!