Mark Wahlberg, lat 48, Posts Shirtless Video Of Him Flexing His Huge Muscles & Fans Go Wild - Watch

Mark Wahlberg po raz kolejny sprawił, że fani stracili głowę po tym, jak podzielił się filmem, na którym zginał swoje mięśnie bez koszuli!

Mark Wahlberg, lat 48, to prawdziwy dar, który wciąż daje w dziale estetyki. Aktor Boogie Nights zamieścił 17 stycznia film z Instagramem, w którym wydaje się być wyzwaniem dla Dr. Mehmeta Oza, 59 lat, popisując się jednocześnie jego wybrzuszającymi się mięśniami. Wydaje się to być częścią czegoś, co zaczęło się na początku tego tygodnia po talk show gospodarz powiedział, że on zmiażdżyć Marka w jednej nodze push up konkurs wszystko dlatego, że nominowany do Oscara nie zgodził się z jego uwagę, że powinniśmy pozbyć się śniadanie wszystko razem. Niezależnie od tego, kibice byli przyklejeni do klipu, ponieważ ślinili się przy każdym ruchu Marka, który wykonywał bez koszuli. "Co za ciało! Mógł łatwo sprawić, że rozpłyniesz się w bicie serca... Zawsze słabnę w kolanach", napisał jeden ze zwolenników. "Nie starzejesz się, to jest niepokojące!" - napisał jeszcze jeden zwolennik. "Ugh fontanna młodości widocznie się znalazła, a ty pijesz całą jej wodę! Proszę, podziel się!"

Ojciec czwórki był widziany w różnych stanach rozebrania w ciągu ostatniego miesiąca i jesteśmy tu po to. Popisał się swoim imponującym ciałem podczas rodzinnych wakacji na Barbadosie 28 grudnia, gdzie jego niesamowite absydy były wystawione tylko w parze wielobarwnych deskowych szortów. Jego żona, była modelka Rhea Durham, 41 lat, ukradła mu trochę światła reflektorów w seksownym kostiumie kąpielowym, w którym jej godny pozazdroszczenia łup mógł być zauważony z daleka, z daleka!

Miał również uroczą chwilę kontaktu ze swoim 11-letnim synem Brendanem podczas ich międzynarodowych wakacji. Widziano go, jak walczył z nim w czystych, błękitnych wodach kraju, gdzie dwoje wydawało się być podmuchiwani razem. Ciało Marka przypominające Adonisa wyglądało niesamowicie w parze granatowych kuferków do pływania i masywnym naszyjniku z dużym krzyżem w środku.

Zobacz ten post na Instagram @dr_oz do zobaczenia wkrótce! ???????????????????????? Poczta udostępniona przez Marka Wahlberga (@markwahlberg) 17 stycznia 2020 roku o 9:26 PST

Podczas swojej podróży do Honolulu na Hawajach 8 stycznia spędził trochę czasu z dala od rodziny, ponownie bez koszulki. Mark zanurzył się wraz z kilkoma swoimi kumplami w wodzie po tym jak wziął udział w Hawaii Sony Open Pro-Am (turnieju golfowym). Niech te chwile jeszcze nadejdą, Mark, nie jesteśmy jeszcze nimi zmęczeni!