Mąż Julianne Hough Brooks Laich chce być "lepszym człowiekiem", dowiedz się więcej o jego "seksualności" w 2020 r.

Wizja na rok 2020. Brooks Laich, mąż Julianne Hough, absolwentka Tańca z Gwiazdami, przedstawia swoje noworoczne postanowienia, wyrażając nadzieję, że stanie się "lepszym człowiekiem" i dowie się "więcej o intymności i mojej seksualności".

Wyznania seksualne celebrytów Przeczytaj artykuł

Kanadyjska gwiazda hokeja, 36, wymienił swoje cele 2020 w jego Instagram Stories w poniedziałek, 30 grudnia, przy użyciu wypełnij puste szablon, który dzielił się z innymi użytkownikami Instagram.

Napisał: "Chcę jechać do: Do Chorwacji / Turcji. Chcę spędzić z nim więcej czasu: Wszystkimi. Chcę zacząć: Znowu grać na pianinie. Chcę być kimś więcej: Otwarta na wszystkie rzeczy i obecna w moich związkach. Chcę mieć: Więcej miejsca w moich czasach. Chcę się uczyć: Więcej o intymności i mojej seksualności. Jestem najbardziej podekscytowana: wstąpieniem do nowej wersji mnie."

Julianne Hough Goes Totally Nude in Women's Health's 'Naked Strength' Issue: Zobacz wszystkie 12 zdjęć Przeczytaj artykuł

Tego samego dnia, Laich napisał o swoich postanowieniach w Instagramacie. "W miarę zbliżania się nowego roku, zastanawiam się i patrzę w przyszłość. Zawsze pracuję nad tym, by stać się lepszym człowiekiem, lepszą wersją mnie, i zawsze zaczyna się to od wizji tego, kim jest ta osoba", napisał Laich. "Wiedza o tym, gdzie jestem i gdzie chcę iść, jest równie ważna."

Kontynuował: "Więc dzielę się tymi słowami z kimkolwiek innym w podobnej podróży przed nowym rokiem. Nadchodzi nowa dekada, nowe poczucie nadziei i możliwości - i szansa na wejście w ulepszoną wersję ciebie."

Hough, 31 lat, również omawiała swoją seksualność w tym roku, opisując się jako "nie w porządku" we wrześniowej okładce Women's Health. "Myślę, że teraz, kiedy rozpakowuję to wszystko, z mężem jest bezpiecznie i nie ma strachu, by wyrazić rzeczy, do których przyznania się bałam, albo że wstydziłam się lub czułam się winna z powodu tego, co mi powiedziano lub jak zostałam wychowana" - powiedział dziennikarzowi były amerykański sędzia Got Talent, którego rodzina jest mormonką. "Im bardziej wpadałem w moje najbardziej autentyczne "ja", tym bardziej był dla mnie atrakcyjny. Teraz mamy bardziej intymny związek."

Julianne Hough i Brooks Laich's Dreamy Wedding Weekend Przeczytaj artykuł

Laich, który ożenił się z Hough'em w 2017 roku, pochwalił jej poszukiwania w ekskluzywnym wywiadzie dla Us Weekly w tym miesiącu. "Moja żona, na swoją korzyść, ciągle się rozwija, jest wyzwaniem, rośnie", powiedział nam. "Nie z desperacji, ale z ciekawości, z eksploracji tego, kim jest i co jest dla niej ważne. Urosła i zmieniła się na wiele sposobów od czasu naszego spotkania, co jest absolutnie piękne".