Mąż Julianne Hough Brooks Laich jest dla niej "ogromnym wsparciem": "To idealna para".

Szczęśliwie zakochany! Julianne Hough jest nie do pobicia z mężem Brooksem Laichem prawie dwa lata po tym, jak para zawiązała węzeł - w niemałym stopniu z powodu jego niezachwianego zobowiązania do pozostania przy niej w trudnych czasach.

Najgorętsze hollywoodzkie pary małżeńskie Przeczytaj artykuł

Trzydziestoletnia Tańcząca z Gwiazdami absolwentka, która cierpi na endometriozę, lęk i depresję, często opiera się na hokeistce, 35 lat, w trakcie walki o zdrowie. "Brooks jest dla niej ogromnym systemem wsparcia, gdy tylko czuje się niespokojna lub przygnębiona" - ujawnia źródło w nowym numerze "Us Weekly". "To najsympatyczniejszy człowiek i taki cierpliwy wobec niej. Zawsze ma intensywne spojrzenie na miłość, gdy są razem. Patrzy na nią, jakby była jedyną osobą w pokoju."

Wtajemniczony dodaje, że te dwie osoby są "idealną parą".

"Celebryci i jak się poznali po raz pierwszy: Początki historii miłosnej". Przeczytaj artykuł

Hough, w rzeczywistości, wierzy, że walka czyni ich związek silniejszym. "When you actually get to purge [the bad stuff] and then you're like, 'OK, I love you. Wróć do mnie", mówi o najlepszej części małżeństwa.

Pary Celebrytów, które udowadniają, że miłość nie jest martwa. Przeczytaj artykuł

Jednym ze sposobów, w jaki para łączy się ze sobą jest wspólna pasja: fitness. "Odbyłam kilka treningów siłowych, ponieważ mój mąż ma w naszym garażu pełnowymiarową siłownię, a ja na to: "Chyba mam ją tutaj, równie dobrze mogłabym z niej skorzystać", wyjaśnia Hough. "To naprawdę pomaga nam nawiązać więź, bo to jego interes."

Jej szczęśliwy romans przekłada się na poczucie spokoju. "Przeszedłem przez tyle etapów w moim życiu. Wasze dwudziestolecie to wszystko odkrywanie i odkrywanie, i myślę, że to zrobiłam", mówi nam. "Przeszedłem przez tyle wersji siebie i odkryłem, kim jestem wewnętrznie i zewnętrznie, że czuję się teraz ugruntowany". Jestem całkiem niezła."

Hough i Laich ślub w lipcu 2017. Aktorka Footloose nazwała sportowca swoim "najlepszym przyjacielem" i "miłością mojego życia" w tym czasie.

Aby dowiedzieć się więcej o związku tancerki z Laichem, obejrzyj film powyżej i odbierz nowy numer "Us Weekly", na kioskach teraz!