Meghan Markle była "bardzo zaangażowana" i "łaskawa" podczas wizyty w Vancouver Charity Amid Royal Drama

Meghan Markle zaskoczyła jedną z organizacji charytatywnych w Vancouver, kiedy pojawiła się z wizytą 14 stycznia! Mamy WYRAŹNE szczegóły w nowym wywiadzie.

Meghan Markle, lat 38, zachwycona obsługa Vancouver's Justice for Girls, gdy wpadła z wizytą we wtorek, 14 stycznia! "Była naprawdę nieformalna, uścisnęła wszystkim dłoń i była naprawdę łaskawa i szczęśliwa, że mogła zrobić z nami zdjęcie", powiedziała dyrektor wykonawcza Zoe Craig-Sparrow, HollywoodLife EXCLUSIVELY. "A my zostaliśmy z naprawdę pozytywnym wrażeniem księżnej." Podczas gdy Meghan przebywała w Victorii w Kanadzie, która jest w odległości dwóch godzin jazdy promem lub krótkiego lotu, pojawiła się na pierwszych stronach gazet, kiedy pojawiła się we wspaniałym Vancouver na początku tego tygodnia.

"Księżna spotkała się z naszymi współdyrektorami, jak również z przedstawicielami naszej Rady Dyrektorów i personelu", kontynuowała Zoe. "Uspokoiła wszystkich i przez 90 minut prowadziła z nami bardzo zaangażowaną dyskusję na temat naszej pracy i praw nastoletnich dziewcząt, które żyją w ubóstwie. Omówiłyśmy główne obszary działalności Justice for Girls i nasze plany rozwoju Centrum Sprawiedliwości dla Dziewcząt". Podekscytowana organizacja charytatywna zadbała o to, by przed wizytą miały pod ręką mnóstwo miętowej herbaty - podobno ulubionej przez Meghan. Księżna zrobiła też zdjęcia z poznanymi przez siebie dziewczynami, które można zobaczyć tutaj.

Organizacja charytatywna, która powstała w 1999 roku, oferuje usługi i programy, które zajmują się potrzebami dziewcząt w potrzebie, szczególnie w kwestiach przemocy, ubóstwa i bezdomności. Kładąc nacisk na równość kobiet we wszystkich aspektach życia, grupa zachęca dziewczęta do bycia liderkami w swoich wspólnotach - co było pasją Meghan poprzez jej różne działania charytatywne. "Księżna wspomniała, że bardzo ważne jest dla niej przyjrzenie się różnym lokalnym organizacjom w okolicy", podzieliła się Zoe. "I zakładam, że zajęła się nimi i była zainteresowana organizacjami, które są zgodne z jej zainteresowaniami." Justice For Girls oferuje również program stażowy dla młodych kobiet, aby dowiedzieć się więcej o polityce społecznej, monitoringu sądownictwa karnego i innych.

Podczas gdy Justice For Girls było zachwycone, że może gościć Meghan, księżna Sussex nie weszła tam niezapowiedziana. "Przed wizytą skontaktowała się z nami przedstawicielka księżnej, a wszyscy byliśmy tak podekscytowani i zdecydowanie szaleni, że usłyszeliśmy, iż jest zainteresowana wizytą", powiedziała Zoe podekscytowana. Chociaż Meghan nie wskazała żadnych przyszłych planów, aby pozostać zaangażowanym, grupa ma nadzieję, że pojawią się jakieś przyszłe możliwości! W międzyczasie, pozostawiła trwałe wrażenie na poznanych dziewczynach. "Była bardzo dobrze wypowiadana i znała się na sprawach, które omawialiśmy", ujawniła Zoe. "Jest namiętna i oddana prawom kobiet, i była zrelaksowana... sprawiła, że wszyscy czuliśmy się bardzo komfortowo."