Mike Johnson z Bachelorette pokazuje, czego szuka w kobiecie po Demi Lovato Fling.

Mike Johnson jest wolnym agentem. HollywoodLife dogonił przystojnego fana ulubieńca Hannah Brown z sezonu "The Bachelorette" i dowiedział się, że ma jeszcze różę do dania! Mike ujawnił, jak zdobyć jego serce, a ty chcesz to usłyszeć!

Słuchajcie, panie - Mike Johnson jest singlem. Ale, on nie jest randki teraz, The Bachelorette alum powiedział HollywoodLife wyłącznie na The Bachelor watch party w Syndicated Bar w Nowym Jorku w Brooklynie 13 stycznia. Mike, 31, wcześniej datowany Demi Lovato, który publicznie fan-girled nad nim, podczas gdy on konkurował o serce Hannah Brown podczas jej sezonu The Bachelorette w maju ubiegłego roku.

Mike zaczął spotykać się z Demi, 27, około września tego roku, po sezonie wyemitowany. Romans zakończył się niedługo, bez żadnych dramatów, pod koniec października. I, pomimo przejścia od światła reflektorów bycia na Bachelorette, do randki z piosenkarką nominowaną do Grammy, Mike powiedział, randki nie zmienił się dla niego.

"Obiecuję ci, że to było dokładnie to samo", powiedział Mike, weteran sił powietrznych. "Zanim pójdziemy na przedstawienie, czuję, że mężczyźni i kobiety powinni rozszyfrować, kto jest prawdziwy, a kto nie jest prawdziwy. I, to jest dokładnie to samo teraz. To znaczy, tak, może i mam teraz trochę więcej uwagi, ale moja mama dobrze mnie wychowała i myślę, że nie pozwolę, aby ta uwaga odstraszała od tego, co chcę i drogi z tym", wyjaśnił, popijając Raspberry Smirnoff Seltzer. "Więc dosłownie, to jest to samo dla mnie, jak nie ma różnicy", powiedział, zauważając, że jego siostra "zdecydowanie stawia mnie w ryzach", jeśli chodzi o randki.

Mike Johnson rozbił imprezę zaskakując fanów, pomagając Smirnoffowi ogłosić nową kampanię "Will You Accept This Rosè?" w Syndicated Bar w Brooklynie, NY, w poniedziałek 13 stycznia 2020. W ramach kampanii, Smirnoff Seltzer daje fanom szansę tego lata, aby odebrać w ograniczonym czasie, Bachelor-themed 4 Drogi do pakietu Rosé (12 oz. puszki), który obejmuje Raspberry Rosé, Strawberry Rosé, White Peach Rosé i Pink Apple Rosé. (Kredyt na zdjęciu: Getty)

Co do tego, czego szuka w potencjalnej dziewczynie? - Mike powiedział, że miłość do siebie jest dla niego wielkim atraktorem.

"Kiedy szukam kobiety, lubię styl i lubię kobietę, która jest pewna siebie", ujawnił. "Kocham, kiedy ktoś naprawdę uosabia miłość do siebie. Pamiętam, jak rozmawiałem z młodą damą, która mówiła, że w swoim Instagramie nie lubi cieszyć się rzeczami materialistycznymi, bo to nie jest to, co sprawia, że jest kochana" - wspominał Mike chwilę z kobietą, która zrobiła na nim wrażenie. "I, uwielbiam prowadzić autentyczną rozmowę. Kocham mieć kobietę, której czuję, że mogę się zwierzyć i że może stać się moim zamkniętym pamiętnikiem."

Podajcie miecze!

Mike otworzył się również o swoich myślach na temat swojego przyjaciela i obecnego kawalera, Petera Webera. Upewnij się, aby sprawdzić w HollywoodLife w każdy poniedziałek dla ostatecznego podsumowania Bachelor!