Miley Cyrus: The Truth On How She Feels About Ex Liam Hemsworth's New Relationship

Liam Hemsworth został zauważony na PDA z nową dziewczyną Gabriellą Brooks w Australii zaledwie kilka dni temu!

Liam Hemsworth, 30 lat, przeprowadził się z dziewczyną Gabriellą Brooks, 21 lat, - i byłym Mileyem Cyrusem, 27 lat, nie próbuje sprawiać kłopotów. "Miley nie pyta swoich wspólnych znajomych o nowy związek Liama", źródło rozlewa się do HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Ona nie chce sprawiać nikomu kłopotu. Nie sprawdza, co z Liamem, ponieważ mają bardzo niewielu wspólnych znajomych, z którymi nadal rozmawiają, jednak wielu z nich wybrało strony i nie komunikuje się z innymi po podziale. Będą porozumiewać się tu i tam między przyjaciółmi, ale nie ponad to. Rozszczepienie było również trudne dla ich kilku wspólnych przyjaciół."

Liam i Gabriella zostali zauważeni, gdy kilka dni temu spędzali czas na plaży we wspaniałym Byron Bay w Australii - domu starszego brata Liama, Chrisa Hemswortha. Małżeństwo nie wstydziło się pakować na PDA i publicznie się bawić na zdjęciach, które pokazywały im chłonięcie słońca i wskakiwanie do turkusowo niebieskiej wody. Choć związek jest dość nowy, wydaje się być poważny, ponieważ Liam już w grudniu widział, jak przedstawia 21-letnią modelkę swoim rodzicom Craigowi i Leonie Hemsworth.

Jeśli chodzi o Mileya, wydaje się, że jest ona bardziej zakochana w 22-letnim Cody'm Simpsonie niż kiedykolwiek! W czwartek, 16 stycznia w Los Angeles, para została zobaczona, jak całuje się romantycznie przed Cedars-Sinai Hospital, i nie wydaje się, żeby miała na myśli Liama. "Miley i Liam nie rozmawiali od dłuższego czasu. Ledwo co rozmawiali po zerwaniu. Zawsze będą się kochać w głębi duszy, a bliscy im przyjaciele czują, że oboje nadal się kochają" - dodało źródło. Podczas gdy Miley i Liam byli małżeństwem tylko przez kilka miesięcy, ich romantyczna historia sięga czasów, gdy byli nastolatkami kręcącymi The Last Song.

"Kiedy rozstali się po raz pierwszy, wielu z ich najbliższych przyjaciół nie wierzyło i myślało, że wrócą do siebie". Zawsze się kłócili, zrywali i wymyślali i wszyscy myśleli, że to minie, ale to było zbyt głębokie", kontynuował wtajemniczony, przywołując naturę romansów tej pary. "Liam właśnie zdał sobie sprawę, że chce mieć inną żonę, bardziej tradycyjną i powściągliwą, a jego rodzina naprawdę pomogła mu zrobić krok w kierunku rozwodu. Jest szczęśliwszy, ale tęskni za Miley. Rozwód naprawdę podzielił niektórych z ich bliskich przyjaciół."