Najnowsza innowacja w wybielaniu zębów jest tu i w sprzedaży w Amazonii

Wiesz co mówią - nigdy nie jesteś w pełni ubrany bez uśmiechu! Jest to zazwyczaj pierwsza rzecz, jaką zauważamy o innej osobie, kiedy przechodzą przez drzwi - a w okresie świątecznym jesteśmy na zewnątrz i to bardziej niż zwykle. Szanse są, dobre wibracje są w powietrzu i nie ma żadnej zmarszczki w zasięgu wzroku.

Zakupy z nami: Te buty BØRN są "Absolutną Perfekcją", według tak wielu kupujących. Przeczytaj artykuł

Naturalnie, z zatłoczonym kalendarzem towarzyskim, wszyscy chcemy, aby nasz uśmiech był w formie tip-top. Ale między wczesnym rankiem, długimi nocami i niekończącymi się filiżankami kawy, nasze zęby mogą nie być w najbardziej optymalnym stanie. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to w ogóle stałe, dlatego ten produkt może być ostatecznym uaktualnieniem - w samą porę na wakacje!

Zobacz to!

Pobierz zestaw do wybielania zębów AuraGlow (pierwotnie $60) już teraz w cenach od zaledwie $49 + DARMOWA WYSYŁKA, dostępny w Amazon! Uwaga, ceny są dokładne w dniu publikacji, 30 grudnia 2019, ale mogą ulec zmianie.

Zestaw do wybielania zębów AuraGlow jest kompletną zmianą w branży higieny jamy ustnej. Ten domowy system sprawi, że niemal natychmiast przybliżysz nas do bielszego uśmiechu!

Korzystanie z tego produktu jest podstawowe - wystarczy włożyć zęby do wkładki ustnej, co nie wymaga specjalnego wkładu i pozwala użytkownikom na wybielanie zarówno górnych jak i dolnych zębów w tym samym czasie. Wydajność jest kluczem do produktu do pielęgnacji zębów - więc jest to idealne rozwiązanie!

System ten jest zasilany przez diodę LED, która zawiera pięć żarówek. Teraz, poza zapewnieniem największej możliwej mocy, istnieje również wbudowany zegar, który emituje sygnał dźwiękowy w momencie, gdy proces jest zakończony. Wystarczy więc włożyć zestaw do ust, wcisnąć przycisk zasilania (aby włączyć światło, oczywiście!) i obserwować rozwój magii w ciągu 30 minut! Brzmi jak idealna czynność do wykonania podczas oglądania Bravo, prawda?

Zobacz to!

Pobierz zestaw do wybielania zębów AuraGlow (pierwotnie $60) już teraz w cenach od zaledwie $49 + DARMOWA WYSYŁKA, dostępny w Amazon! Uwaga, ceny są dokładne w dniu publikacji, 30 grudnia 2019, ale mogą ulec zmianie.

Nie ma w tym nic dziwnego - ten produkt od razu stał się hitem. Recenzenci chwalą to, jak "szybko działał" i jak odwracał szkody nawet dla najbardziej oddanych fanów javy! Jedna z kupujących, która miała niezwykle pozytywne doświadczenia, uwielbiała, jak delikatnie działa na jej "wrażliwe zęby" i nie mogła uwierzyć, jak "łatwy był to proces".

Gdy wszystko się pojawia, ma to pełny sens, że tak wielu zwraca się do tego produktu, aby przenieść swój uśmiech na wyższy poziom! Nasze zęby będą błyszczeć jasne jak diament w mgnieniu oka!

Zobacz to: Pobierz zestaw do wybielania zębów AuraGlow (pierwotnie $60) teraz w cenach od zaledwie $49 + DARMOWA WYSYŁKA, dostępny w Amazon! Uwaga, ceny są dokładne w dniu publikacji, 30 grudnia 2019, ale mogą ulec zmianie.

Nie twój styl? Sprawdź dodatkowe produkty AuraGlow, więcej produktów do wybielania zębów oraz beauty & personal care, które są dostępne w Amazon również tutaj!

Sprawdź więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest dostarczany przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!