Nastoletnia Mama 2' Star Leah Messer's Siostra Victoria rodzi - Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka

Leah Messer jest "tak zakochana" w swoim nowym siostrzeńcu, Caí River Rodríguez Messer! Siostra gwiazdy "Teen Mom 2", Victoria, przywitała swojego pierwszego małego chłopca i obaj rodzeństwem podzielili się zdjęciami ze szczęśliwego szpitalnego doświadczenia.

Leah Messer, 27 lat, była u boku swojej siostry Victorii na przyjazd jej bratanka, Caí River Rodríguez Messer, 20 stycznia! Najwyraźniej, ekipa kamer MTV również oceniała zdjęcia, które obie siostry podzieliły się z Instagramem wkrótce po tym, jak Victoria, 25 lat, urodziła swoje trzecie dziecko i pierwszego chłopca. "Jesteśmy w tobie tak bardzo zakochane w Caí River Rodríguez Messer i jestem z ciebie taka dumna", napisała Leah, a podpisowi towarzyszył słodki pokaz slajdów, który dokumentował przebieg porodu.

Na zdjęciu jest zdjęcie Leah udającej położniczkę, przykucniętej przed szpitalnym łóżkiem swojej siostry, jakby dziecko miało wylecieć w jej ręce. Kamerzysta uchwycił ten głupi moment, a teraz mamy nadzieję, że to sprawi, że Nastoletnia Mama 2 zostanie ucięta! Wydaje się to prawdopodobne, ponieważ jeden z producentów programu MTV, Brendan Carr, naśladował zdjęcie Leah (jak widać na Instagramie Victorii). Następnie pojawiły się cieszące serce zdjęcia małego Caí, który po raz pierwszy w życiu spotkał swoją rodzinę.

Victoria ujawniła jeszcze więcej szczegółów na temat swojego syna, informując fanów Instagramu, że urodził się "ważący 6 funtów 7,5 uncji" z "głową z włosów". Zdrowy chłopczyk! "Tak bardzo wdzięczna wszystkim, którzy pomogli, a także tym, którzy wysłali wiele miłości i wsparcia", dodała Leah w swoim ogłoszeniu o narodzinach. "Jest tak doskonały i nadal nie mogę uwierzyć, że w końcu mam swojego chłopca! ????”

Trzecia ciąża Victorii była zaskoczeniem, ponieważ była wynikiem spotkania z tajemniczym mężczyzną podczas podróży na Kostarykę z Leah i inną gwiazdą Teen Mom 2, Kailyn Lowry, w kwietniu i maju 2019 roku. Spontaniczność poczęcia Caí doprowadziła do napiętej rozmowy między Leah i Victorią w odcinku, który wyemitowano w październiku 2019 r., ale Victoria nie martwiła się - i widzimy dlaczego, ponieważ wszystko okazało się piękne!

Mimo zaskoczenia, Leah była tylko wspierającą siostrą. Ojciec syna Victorii okazał się być człowiekiem o imieniu Royer, z którym Victoria jest teraz w związku - w odcinku "Nastoletnia mama 2 zjednoczenia", który ukazał się w grudniu 2019 roku, Leah ujawniła nawet, że sponsoruje Royera, aby przenieść się do Stanów Zjednoczonych, aby mógł być ze swoją nową rodziną! Royer zadebiutował również w programie MTV podczas tego samego odcinka, a Beau Victorii przyznał, że był zarówno "szczęśliwy jak i przestraszony" po usłyszeniu wiadomości o ciąży. Caí ma także dwie duże siostry, Cerenity i Cami, które Victoria powitała podczas dwóch ostatnich małżeństw.