Nasz ulubiony sweter jednoramienny jest wreszcie dostępny w większej liczbie kolorów.

Teraz jest idealny czas na dodanie odrobiny koloru do naszej kolekcji dzianin. Z jesienią w pełnym rozkwicie, pończochy na przytulnych szykownych pickach to nasz najwyższy priorytet. Dzięki Treasure & Bond, ulubiony przez czytelników sweter jednoramienny, który nie może przestać płakać, jest teraz dostępny we wspaniałych czarno-fioletowych odcieniach wyłącznie w firmie Nordstrom.

Zakupy z nami: Adidas Sneakers oferuje Sock-Like Fit and Come in So Many Trendy Colors. Przeczytaj artykuł

Patrz na to: Chwyć sweter z jednym żebrem Treasure & Bond za jedyne 69 dolarów w kolorze czarnym i fioletowym, gdy te style są jeszcze w sprzedaży.

Podczas gdy tej jesieni mamy już niezbędny w beżowym, owsianym, lekkim wrzosie i różowym odcieniu adobe, to nigdy nie zaszkodzi uzupełnić naszej garderoby o więcej odcieni. Tętniący życiem fioletowy kolor imponujący jest najnowszym znaleziskiem na naszym radarze. Sprawdź to poniżej:

Stylowy sposób na oderwanie się od trendu one-shoulder, ten top jest idealny na dni, kiedy chcemy odejść od neutralnych odcieni. W tym sezonie planujemy połączyć ten sweter z chudymi jeansami i butami. Możemy nawet zamienić go na legginsy i pantofle, aby w dobrym stylu rozejrzeć się po całym domu. Dostępny również w eleganckim czarnym kolorze, z pewnością dostaniemy mnóstwo ubrań z tym wszechstronnym znaleziskiem.

Kupujący, którzy kupili ten sweter, są zachwyceni jego żywym kolorem. Recenzenci uwielbiają wygodną budowę topu, podczas gdy inni tacy jak ty mogą nosić ten kawałek z uroczą braletą. Ubrany jak absolutna konieczność na jesień, dodajemy ten kawałek do naszego koszyka ASAP!

Rozmiary od XXS do XXL są obecnie dostępne w wybranych stylach. Nie możemy się doczekać, aby ubrać to znalezisko w górę iw dół, aby złożyć odważne oświadczenie!

Zobacz to: Chwyć sweter z jednym żebrem Treasure & Bond za jedyne $69 w kolorach czarnym i fioletowym, gdy te style są jeszcze w sprzedaży.

Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest przyniesiony do Ciebie przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w tym poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!