Nicole Kidman zdradza, co zajęłoby jej 3. sezon 'Big Little Lies'.

Nicole Kidman pominęła sukienkę na tę okazję i oszołomiła się we wspaniałym dwuczęściowym garniturze spodni na rozdaniu nagród Gildii Producentów - gdzie również była nominowana!

Palce skrzyżowane! Nicole Kidman, 52 lata, rozlana, by odzyskać 3 sezon Big Little Lies na HBO. "Wspaniała historia, to takie proste, więc zobaczymy!" wyjawiła w sobotę, 18 stycznia, na rozdaniu nagród Producers Guild Awards w Los Angeles. Fani błagają o kolejną odsłonę dramatu o morderstwie z Monterey, w którym występują również Reese Witherspoon, Meryl Streep, Laura Dern, Shailene Woodley i Zoe Kravitz. Sama Nicole zdobyła kilka nagród za portret emerytowanej prawniczki Celeste Wright, w tym wyróżnienia Emmys, Golden Globes i SAGs. Nicole jest także producentką w serialu "Przeboje". Brała udział w konkursie Producers Guild Award jako nominowana obok Davida E. Kelleya.

Urodzona w Australii aktorka zastanawiała się również nad tym, jak wyglądało zdobycie jej pierwszego w historii Oscara w 2003 roku. Podczas gdy w 2002 roku była nominowana do Moulin Rouge, w następnym roku zabrała do domu trofeum dla najlepszej aktorki za rolę w dramacie samobójczym The Hours. "Po prostu będąc w absolutnym szoku, w totalnym szoku", przypomniała sobie kamień milowy, który wygrała mając zaledwie 36 lat. "Byłam bardzo młoda i wszystko kręciło się wokół mnie i pamiętam, że mama i tata tam byli i pamiętam, że to był jeden z najwspanialszych dni mojego życia!"

Można bezpiecznie powiedzieć, że Nicole zabijała go przez cały sezon rozdawania nagród. Blondynka bomba wyglądała jak grecka bogini we wspaniałym białym zespole projektanta J. Mendla, który pozował do zdjęć w Hollywood Palladium. Dwuczęściowy strój składał się z topu z dramatyczną kokardką i nadmuchiwanymi rękawami oraz plisowanej spodni sukienki z wysokim stanem pleców. Długie krawaty w górnej części kompletnie uzupełniły strój, a czarne kryształowe pompki i szmaragdowe kolczyki dodały mu blasku.

Blondynka związała włosy i makijaż, trzymając długie zamki w dramatycznym, wysokim kucyku z kawałkami oprawiającymi twarz. Makijaż był na tę okazję świeży i rosaczywy, a na tle czerwonego dywanu był absolutnie świecący. Byliśmy również kochający szykowny manicure burgund, który dodał do starego Hollywood atmosfera jej cały wygląd.

Nicole była absolutną wizją, kiedy uczestniczyła w Złotych Globach 5 stycznia w Los Angeles. Aktorka miała na sobie piękną czerwoną suknię Versace'a i była absolutnie promienna, gdy pozowała na dywanie. Bez ramiączek czerwony numer pokazywał jej doskonale stonowane ramiona, a do tego doszła wspaniała para kolczyków ze złotego frędzla. Oczywiście, mąż Nicole, Keith Urban, był u jej boku, gdy przyjechała, udowadniając po raz kolejny, że są jedną z najsilniejszych par w Hollywood!