Nowy Rok, Nowy Ty! Ta aplikacja At-Home sprawi, że wszystkie twoje cele fitness staną się rzeczywistością.

To nowa dekada (na wypadek gdybyś to jakoś przegapił)! Szanse są takie, że wszyscy chcemy, aby ten nadchodzący rok był jeszcze najlepszy - w tym, aby wreszcie nabrał kształtu. To zupełnie naturalne - w końcu to właśnie Twoja gra w fitness jest najpopularniejszym noworocznym rozwiązaniem! Niestety, minusem całej tej nowo odkrytej motywacji i determinacji jest to, że może być ona krótkotrwała.

Zakupy z nami: Best Weight Loss Program, specjalnie dla tych, którzy spróbowali tego wszystkiego Przeczytaj artykuł

Dlaczego tak jest? Pomiędzy obowiązkami zawodowymi a wydarzeniami z ostatniej chwili, cały czas, który wyryliśmy, aby uderzyć w siłownię tajemniczo znika. Ta mentalność "nowy rok, nowy ty" wychodzi prosto przez okno! Ale co by było, gdyby istniał sposób na osiągnięcie formy i zrobienie tego bez presji czy podróży? Po prostu może być - i myślimy, że odkryliśmy tajną broń, aby skutecznie utrzymać te postanowienia w ryzach!

Weź roczny abonament, którego ceny zaczynają się już od 99,99 dolarów (45% oszczędności w porównaniu do miesięcznych!), dostępny w Aaptivie!

Nigdy nie sądziliśmy, że to powiemy, ale może nadszedł czas, aby opuścić naszą siłownię w 2019 roku. W tym roku posuńmy się do przodu we właściwym kierunku, pobierając Aaptiv Studio Fitness! To właśnie trening w domu z aplikacją sprawi, że będziemy dobrze wyglądać i czuć to samo - wszystko to z komfortu naszych własnych domów!

Aaaptiv jest idealny dla każdego użytkownika, który chce zmienić sposób postrzegania zdrowia, odnowy biologicznej i treningu. Po pobraniu aplikacji Aaptiv, abonenci będą mieli dostęp do ponad 30 różnych klas. Jest tu wszystko, od cardio po podnoszenie ciężarów - a nawet programy, które mają na celu zwiększenie naszej elastyczności! Tak, możliwości są nieograniczone - i są więcej niż porównywalne z lokalną siłownią!

Czy ktoś potrzebuje odrobiny dodatkowej motywacji, aby rozpocząć swój trening? My wszyscy potrzebujemy - i ta aplikacja ma na to odpowiedź! Zawiera ona wirtualnego trenera, który szepcze (lub, wiesz, teksty) dodatkowe słowa mądrości, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Kiedy zmagasz się z tą ostatnią repliką lub biegiem na ostatniej mili, osobisty trener będzie tam na każdym kroku. Oh, i to nie tylko oni!

Skorzystaj z rocznego abonamentu, którego cena zaczyna się już od 99,99$ (45% oszczędności w porównaniu do miesięcznej!), dostępnego w Aaptivie!

Aplikacja posiada również społeczność liczącą ponad 200,000 członków! Więc jeśli czujesz się zniechęcony podczas tych ciężkich treningów, będzie przyjazna twarz, która będzie Cię dopingować. Kiedy w końcu zaczniesz osiągać te kamienie milowe i robić postępy, dołączysz od razu i opublikujesz swoje zdjęcia przed i po!

Zasadniczo, każdy użytkownik otrzyma wszystkie te same korzyści z członkostwa w siłowni nie tylko za ułamek kosztów - ale każdy trening może być zakończony w domu lub w drodze. Biorąc to wszystko pod uwagę, właśnie dlatego uważamy, że Aaptiv jest kluczem do tego, aby rok 2020 był jeszcze najlepszym rokiem!

Zobacz to: Skorzystaj z rocznego abonamentu, którego cena zaczyna się już od 99,99$ (45% oszczędności w porównaniu do miesięcznej!), dostępnego w Aaptivie!

Nie jesteś w swoim stylu? Sprawdź dodatkowe plany dostępne w Aaptivie również tutaj!

Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest dostarczany przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!