Ograniczony czas! Ten Dressy Cardigan jest o 40% tańszy w wielu kolorach.

W 2019 r. pozostało nam już tylko kilka dni, więc musimy zawinąć wszystkie nasze luźne sprawy. Dla nas oznacza to kupno wszystkich rzeczy, których nie dostaliśmy na wakacje, które były na naszej liście życzeń i upewnienie się, że nasza szafa ma wszystko, czego potrzebuje, abyśmy mogli wejść w rok 2020 w poważnym stylu.

Zakupy z nami: Czas ucieka! Zaoszczędź prawie 200 dolarów na tym wspaniałym płaszczu BCBG Przeczytaj artykuł

Na szczęście to, że 25 grudnia minął, nie oznacza, że zniknęły zawrotne interesy. Wejdź: Macy's After Christmas Sale! W tej sprzedaży znajdują się przedmioty z praktycznie każdej kategorii, o której można pomyśleć, że została obniżona z 40% do 60% do końca roku (i do samego początku następnego). Ponieważ wciąż mamy przed sobą miesiące zimnej pogody, wiedzieliśmy, że chcemy mieć kardigan, na którym możemy polegać do wiosny... i do wiosny i nie tylko!

Zobacz to!

Pobierz Cardigan Charter Club Open-Front Cardigan (pierwotnie $70) za jedyne $42 z kodem JOY w Macy's! Sprzedaż kończy się 1 stycznia 2020.

Nie pozwolimy, aby duże oszczędności na tym ulubionym przez fanów swetrze pozostały niezauważone, zwłaszcza, że pięć z ośmiu kolorów tego swetra jest oznaczonych głównie puchem. Recenzenci są absolutnie "podekscytowani tym kardiganem", nazywając go "idealnym akcentem", który jest "lekki, ale nadal utrzymuje ciepło". Nazywają go wszystko od "bardzo wygodnego" do "bardzo eleganckiego", nawet wspominając, że "myje się jak marzenie". Mówią, że jest "świetny do układania warstw" i że jest też "idealny do ubierania się w górę lub w dół", co oznacza, że tak szybko wykorzystamy ten kawałek!

Ten kardigan ma otwarty front bez zamknięć, jego obrzeże uderzające o biodra, co kupujący mówią, że jest "najbardziej pochlebną" długością. Zatrzymajmy się na chwilę w tym miejscu na dole, ponieważ to właśnie tutaj kardigan naprawdę się wyróżnia. Na dole tutaj, jak również na mankietach rękawów, znajduje się poziomy pasek z detalami. Te paski są tego samego koloru co reszta swetra, ale ponieważ mają różne wzory dzianin, oferują wizualny kontrast, który ogłusza w swojej subtelności!

Zobacz to!

Pobierz Cardigan Charter Club Open-Front (pierwotnie 70 dolarów) za jedyne 42 dolary z kodem JOY w Macy's! Sprzedaż kończy się 1 stycznia 2020.

Jeszcze nie skończyliśmy nawet rozmawiać o rękawkach. Akcenty na mankietach jeszcze bardziej podkreślają cztery guziki podjeżdżające do każdego nadgarstka, lśniące złotym lub srebrnym blaskiem. Te guziki zmieniają ten kardigan Charter Club z casualowego wykończenia stroju w sukienkę, która jest również niezbędna. Po co mieć jeden lub drugi, skoro można mieć oba?

Jak już wspomnieliśmy, pięć kolorów tego kardiganu jest obecnie w sprzedaży: Silver Tin, Rapture Rose, Carriage Red, Misty Pink i Ravishing Red. Nie zapomnij też sprawdzić Cloud, Deep Black i Intrepid Blue!

Patrzcie na to!

Pobierz Cardigan Charter Club Open-Front (pierwotnie $70) za jedyne $42 z kodem JOY w Macy's! Sprzedaż kończy się 1 stycznia 2020.

To nie w twoim stylu? Zobacz więcej z Charter Club tutaj i innych swetrów na sprzedaż w Macy's tutaj!

(funkcja (widgetId) {i0} starać się {i0} var b = document.createElement("skrypt"); b.type = "text/javascript"; b.src = "//static.bam-x.com/bam_box/" + widgetId + "/bamBox". + widgetId + ".js"; b.async = prawda; var a = document.getElementsByTagName("skrypt")[0]; a.parentNode.insertBefore(b, a); } catch (e) {} }("1695549207350614091")); Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj! Ten post jest przynoszony przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia przez Tygodnik ani żadną z gwiazd wymienionych w tym poście. Zespół Sklepu z nami może otrzymać produkty bezpłatnie od producentów do przetestowania. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy po kliknięciu na link, a następnie zakupie produktu przedstawionego w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!