Orange Is the New Black's Uzo Aduba Takes Prom Date to SAG Awards: "Powiedział tak!

To takie urocze! Uzo Aduba wzięła udział w konkursie Screen Actors Guild Awards 2016, a jej najlepsza przyjaciółka i licealny bal maturalny, Mark. The Orange Is the New Black Star, 34 lata, a jej randka na czerwonym dywanie zaprzyjaźniła się z nią od przedszkola.

"Zaprosił mnie na bal maturalny, powiedziałam tak. Poprosiłem go do SAG-ów, powiedział tak," Aduba zamieścił na Twitterze w sobotę, 30 stycznia, ze zdjęciem obok siebie pary w liceum i na imprezie w Los Angeles.

Poprosił mnie na balu maturalnym, powiedziałem tak. Poprosiłem go do SAG-ów, powiedział tak. #sagawards @mcrow55 pic.twitter.com/YccdMM8fIT - Uzo Aduba (@UzoAduba) 31 stycznia 2016 r.
Zdjęcia: SAG Awards 2016 Red Carpet Fashion: Najlepiej ubrane gwiazdy Przeczytaj artykuł

Aktorka udostępniła kilka zdjęć Marka na swoim Instagramie w przeszłości, nazywając ich długotrwałą przyjaźń "bezcenną".

Późnym wieczorem Aduba, która gra Suzanne "Crazy Eyes" Warren w przebojowej serii Netflix, już drugi rok z rzędu zdobyła nagrodę SAG za wybitne osiągnięcia aktorki w serialu komediowym. Orange Is the New Black zdobył również nagrodę za wybitne wykonanie przez zespół w serialu komediowym.

Zdjęcia: SAG Awards 2016: Czego nie widziałeś! Przeczytaj artykuł

Przyjmując jej nagrodę, Aduba miał inspirujący przekaz dla wszystkich zmagających się aktorów.

"Chciałabym tylko skorzystać z okazji, aby docenić aktorów, którzy są w domu - nie tutaj, w tym pokoju z nami, ale mając nadzieję, że pewnego dnia będą w tym pokoju z nami - aby nadal próbowali, podłączali się, pracowali, nieważne, czy ktoś ci powie, abyś wyszedł z tej linii, w której czekasz", powiedziała. "Trzymajcie się w kolejce! Masz szansę. Jest twoja."