Pamela Anderson wychodzi za mąż za "Original Bad Boy" Jona Petersa w sekretnej ceremonii

Gratulacje - i SURPRISE! Kiedy nikt nie patrzył, Pamela Anderson zawiązała węzeł z hollywoodzkim producentem Jonem Petersem podczas prywatnej ceremonii w Malibu.

Jest rok 2020, a Pamela Anderson jest mężatką. 52-letnia ikona Playboya i Baywatch babe zawiązała węzeł z hollywoodzkim producentem Jonem Petersem, 74 lata, podczas prywatnej ceremonii w Malibu, w poniedziałek 20 stycznia, według The Hollywood Reporter. Podczas gdy małżeństwo wychodzi na jaw, związek nie. Para po raz pierwszy spotkała się ponad 30 lat temu, a według THR, połączyła się w ostatnich miesiącach i utrzymała ożywiony związek w tajemnicy. Dorośli synowie Pameli, Brandon i Dylan Lee, uczestniczyli w ślubie, wraz z byłą żoną Jona, Christine Forsyth-Peters i ich córkami, Caleigh i Skye. Córka Jona, Kendyl, również była pod ręką, według THR.

"Pamela nigdy nie widziała swojego pełnego potencjału jako artystka. Jeszcze nie zabłysnęła w sposób prawdziwy. Jest dla niej o wiele więcej niż spotkanie z okiem, albo nie kochałbym jej tak bardzo", powiedział Jon THR wyjaśniając związek i nowe zaślubiny. "Wszędzie są piękne dziewczyny. Mógłbym wybrać, ale od 35 lat chcę tylko Pamelę. Ona doprowadza mnie do szaleństwa - w dobry sposób. Ona mnie inspiruje. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje."

Po ślubie Pamela zaproponowała THR wypowiedź w formie wiersza: "Jon jest oryginalnym 'złym chłopcem' z Hollywood - nikt nie porównuje - / Kocham go głęboko jak rodzinę. / Jego życie zwykło mnie przerażać. / Tyle dla takiej dziewczyny jak ja. Teraz widziałam więcej życia i zdałam sobie sprawę... / Był tam przez cały czas. Nigdy mnie nie zawiódł - / Teraz jestem gotowa i / on też jest gotowy - My / rozumiemy / i szanujemy się - Kochamy się bez warunków. - / Jestem szczęśliwą kobietą. - Udowodnij, że Bóg ma plan."

To małżeństwo jest piąte zarówno dla Pameli, jak i Jona. Była ona słynną żoną perkusisty Motleya Crue Tommy'ego Lee (ojca jej synów), a także Kid Rocka i dwukrotnego męża Ricka Salomona. Romantyczna historia Jona obejmuje małżeństwa z aktorką Lesley Ann Warren i producentką Christine Forsyth-Peters. Znany jest mu również 12-letni romans z Barbarą Streisand, którą poznał na planie komedii For Pete's Sake. Wyprodukował wersję "A Star Is Born" Barbry (a także remake z Bradley Cooper i Lady Gaga w 2018 roku).

Ona i Jon spotkali się po raz pierwszy w połowie lat 80-tych w Playboy Mansion. Właśnie przeprowadziła się do Los Angeles ze swojej rodzinnej Kolumbii Brytyjskiej. "Wszedłem i zobaczyłem tego małego aniołka siedzącego przy barze. To była Pammy. Miała jakieś 19 lat. Wiedziałem, że będzie wielką gwiazdą", powiedział wtedy THR. "Skończyło się na tym, że mieszkaliśmy razem. Oczywiście, Hefner ją kochał i widział jej urodę. Pamela była dziewczyną, która, bez makijażu, była wspaniała. Była bardzo mądra i bardzo utalentowana. Próbowałem przekonać ją, żeby nie robiła Playboya. Powiedziałem, "Nie rób Playboya. Skup się na poważnej karierze. Ona powiedziała: "Oszalałeś. Chciała zrobić Playboya, a potem zrobiła 13 okładek."

Jon zapłacił za jej lekcje aktorstwa, tańca i głosu. Pomógł jej rozpocząć karierę filmową, najpierw jako recenzentka w filmie "Home Improvement", a później jako C.J. Parker w filmie "Baywatch". Zaproponował jej rolę, ale ona go odrzuciła.

Przed tym nagłym małżeństwem przeniosła się do Francji i mieszkała w Marsylii z francuską gwiazdą piłkarską, Adil'em Rami. Rozstali się w czerwcu 2019 roku po tym, jak oskarżyła go o oszustwo. Samotny Jon nie znalazł się w centrum uwagi po ucieczce jako "skandaliczny producent" takich klasyków jak Flashdance, The Witches of Eastwick, Batman i Batman Returns. Według The Hollywood Reporter, miałby "zły bieg" jako szef Columbia Pictures z Peterem Guberem.