Paulina Gretzky, 31 lat, Rocks A Sexy Swimsuitsu On Sister-In-Law's Cabo Bachelorette Party

Paulina Gretzky żyje swoim najlepszym życiem w Cabo świętując swoją bratową wieczór kawalerski, i pozował do zdjęcia na łodzi w sexy jednoczęściowy.

Paulina Gretzky, 31, jest o dokumentowanie jej zabójcze ciało bikini podczas gdy w Cabo San Lucas, pokazując jej stonowane ciało w nowym pstryknięciu na Instagram. Zdjęcie, zamieszczone przez jej długoletnią najlepszą przyjaciółkę, Kristinę Melnichenko, 20 stycznia, pokazuje mamę dwojga na łodzi, świętującą trzeci dzień swojego długodystansowego wieczoru kawalerskiego bratowej. Przyszła panna młoda, Sara Cusick, która zawiąże węzeł z młodszym bratem Pauliny, Ty'em Gretzky'm, 29 lat, nosi biały jednoczęściowy garnitur z napisem "zaślubiny" z przodu. Paulina i inne kobiety przedstawione na łodzi miały na sobie seksowne kostiumy kąpielowe z emblazonowanymi słowami "upić się". Wygląda na to, że dziewczyny świetnie się bawiły w Meksyku!

Wyraźnie ciesząc się latynoamerykańskim słońcem, Paulina pozowała w dziecięcych różowych okularach słonecznych w kształcie serca i pasujących do nich różowych jednoczęściowych. Sara udała się do Instagramu 20 stycznia, umieszczając to samo zdjęcie brązowych piękności, i pisząc na swojej historii Instagramu, "wow mam najlepszych przyjaciół na całym świecie, ten weekend nie był prawdziwy". Świętowała z dziewięcioma kumplami, w tym swoją przyszłą bratową Pauliną, w El Dorado Golf & Beach Club, ekskluzywnym klubie plażowym, który rozciąga się wzdłuż wybrzeża Półwyspu Baja w Meksyku.

Paulina's bestie Kristina, która założyła Social Maison, firmę zarządzającą mediami społecznościowymi, dzieli się zdjęciami pary w egzotycznych miejscach i na prywatnych odrzutowcach od czasu, gdy dołączyła do Instagram w 2012 roku, odnosząc się do Pauliny jako jej "jazda lub śmierć, partner w przestępstwie". Duet pozował do seksownych zdjęć na plaży na Bahamach, a także do odsłonięcia kostiumów na Halloween, które nie pozostawiają wiele do życzenia. Chociaż Paulina jest mniej aktywna w mediach społecznościowych, a jej Instagram jest obecnie ustawiony na prywatny, kiwając palcami Kristina inspiruje 31-latkę do powrotu na jej Instagram gry w 2020 roku!

Zobacz to stanowisko na Instagram #HastaLaVistaSarita????????! @sara.cusick ????? @sara.cusick ??????? Poczta udostępniona przez @ kmelnichenko 19 stycznia 2020 r. o 20:40 PST

Kiedy Paulina przygotowuje się do stania u boku Sary, jest również gotowa do zawiązania węzła. Córka kanadyjskiej legendy hokeja, Wayne'a Gretzky'ego, 58 lat, jest zaręczona z Dustinem Johnsonem, 35 lat, od 2013 roku. Choć nie wiadomo, czy umówiła się na randkę z narzeczonym i ojcem dwójki jej dzieci, to widać, że iskra jest bardzo żywa, bo Dustin zostawił komentarz do zdjęcia przedstawiającego piękno blondynki w kąpieli bąbelkowej. "Cholera, mam szczęście", skomentował. Nie możemy się doczekać, aż Paulina przejdzie do ołtarza!