Peta Murgatroyd i Maksim Chmerkovskiy Show Off Muscles With Swimsuit Pics From Bahamas

Peta Murgatroyd i Maksim Chmerkovskiy otrzymują trofeum lustrzane dla najlepszych mięśni! Małżeństwo, które oboje służyło jako pro tancerze na Tańcu z Gwiazdami, w poniedziałek, 30 grudnia pokazało swoje rozdarte ciała na zdjęciu Instagram z Nassau na Bahamach.

Best Celebrity Beach Bodies of 2019: Stars in the Cutest, Trendiest Bikinis and Swimsuits. Przeczytaj artykuł

"Maks zawsze wygląda tak dobrze, ale napinam każdy mięsień na to zdjęcie," Murgatroyd, 33, zdziwiony w jej Instagram podpis jak załadowała zdjęcia.

Na pierwszym zdjęciu, zarówno mąż i żona nagi abs, z Murgatroyd ubrany w limonowo-zielone dwuczęściowe bikini i Chmerkovskiy, 39, sportowe kufry w paski. Para zatrzymała się w Baha Mar podczas ich ucieczki.

Zobacz ten posterunek na Instagram Maks zawsze wygląda dobrze, ale napinam każdy mięsień na to zdjęcie. Posada udostępniona przez Peta Murgatroyd (@petamurgatroyd) 30 grudnia 2019 roku o 11:42 PST.

Stanowisko to przyciągnęło uwagę innych profesjonalistów DWTS: Lindsay Arnold skomentowała zdjęcia z trzema ognistymi emoji, Keo Motsepe napisał, "Bahamama bahamama", a Henry Byalikov skomentował, "Bermudy, bahama, chodź śliczna mamo!" Kawaler i żonaty w First Sight alum Jamie Otis również skomentował post, pisząc: "Woah, BABES."

Murgatroyd i Chmerkowski zawiązali węzeł w 2017 roku i w tym samym roku powitali swojego syna, Shai. W październiku tego roku Murgatroyd powiedział nam, że tylko ona "chciałaby mieć więcej dzieci" ze swoim ukraińskim beau.

Wewnątrz Peta Murgatroyd i Maksim Chmerkowskiy's Fairytale Wedding Przeczytaj artykuł

"Rozmawiamy o tym teraz i staramy się - to brzmi szalenie - zaplanować to", powiedziała. "Następny sezon będzie pewnie znowu jesienią, więc czy mogę zmieścić dziecko do tego czasu? Pewnie tak, więc zobaczymy, czy da się to zrobić."

Urodzona w Nowej Zelandii tancerka przewidziała również "masywny baby boom" wśród profesjonalistów DWTS. "Wielu z nich przyszło do mnie, bo... podobało im się, jak zaplanowałam [ciążę] i jak mogłam wrócić do pracy." "Myślę, że kobiety w dzisiejszych czasach zdecydowanie chcą nadal pracować, a nie tylko być mamą w domu. Oni nadal chcą mieć karierę, nadal chcą być na zewnątrz, odnosząc sukcesy. ... Myślę, że wiele z nich zrobi to naprawdę szybko. Wszyscy są na skraju: "Tak, zróbmy to teraz" albo "Poczekajmy jeszcze pół roku".

"Taniec z gwiazdami" Gratulacje dla Kariny Smirnoff z okazji ciąży: "Wspaniałe wieści Przeczytaj artykuł

Chmierkowski w międzyczasie jest również gotowy do powiększenia rodziny. "Nie mogę się doczekać więcej [dzieci]", powiedział nam wyłącznie we wrześniu 2018. "Tak wiele się dzieje w mojej głowie, kiedy się budzę [jako tata], ale to czyni cię lepszym człowiekiem, i to jest niesamowite."