Peter Weber: Myślałem, że jestem "nad Hannah" Brown, dopóki nie pojawiła się na "The Bachelor".

Dalej - a przynajmniej próbuję. Peter Weber był gotowy na nowy start, kiedy poszedł na The Bachelor i został całkowicie zaskoczony, kiedy Hannah Brown wysiadła z limuzyny pierwszej nocy, pilot ujawnił w nowym wywiadzie.

Spotkaj się z Kobietami na "The Bachelor". Przeczytaj artykuł

"Ona zaczyna wychodzić z limuzyny, zdaję sobie sprawę, kto to jest [i] jaw-drop", Weber, 28, powiedział Access Hollywood w wywiadzie opublikowanym w czwartek, 2 stycznia, potwierdzając, że nie poprosił swojego ex, aby przyjść na pokaz.

W rzeczywistości, uważał się za całkowicie skończonego z byłą królową imprez, kiedy został kawalerem. "Zanim ona przyszła, przed tą pierwszą nocą, w mojej głowie, skończyłem z Hannah," powiedział Accessowi. "Nie skorzystałbym z tej okazji, gdybym nie był. ...po tym, jak zobaczyłem ją tamtej nocy, mogłem zapytać, czy już z nią skończyłem."

Weber zajął trzecie miejsce w 15 sezonie The Bachelorette i oszalał na punkcie Brown'a, 25 lat, kiedy został wyeliminowany. Ma nadzieję, że wszyscy o tym pamiętają.

Były 'Bachelor' i 'Bachelorette' prowadzi: Gdzie oni są teraz? Przeczytaj artykuł

"Myślę, że najważniejszą rzeczą dla wszystkich, aby zdać sobie sprawę, że wszyscy widzieli nasz związek na Bachelorette", powiedział Kalifornijczyk. "To był naprawdę prawdziwy związek dla nas obu, z prawdziwymi uczuciami. Oboje naprawdę dbamy o siebie nawzajem w tym związku. Wszystko, co zobaczysz, jest prawdziwe, surowe i pochodzi z serca."

W zwiastunie 24 sezonu The Bachelor, mistrz Tańca z Gwiazdami pojawia się pierwszego wieczoru, a następnie ponownie, gdy organizuje drugą randkę w grupie. Kiedy exy wpadają na siebie za kulisami, "to, co z nim dzieli, pozostawia ich obu tak samo zdezorientowanych, jak zawsze" - ujawnił komunikat prasowy ABC przed trzygodzinną premierą.

Spowiedzi na temat seksu na poziomie licencjackim Przeczytaj artykuł

Para musi się dowiedzieć, czy nadal mają do siebie uczucia i "dzielą tę samą skwierczącą pasję", która była wyraźnie na Bachelorette.

Premiera kawalerska w ABC w poniedziałek 6 stycznia o 20:00 ET.