Pink & Husband Carey Hart Take Adorable Kids Willow, 8 & Jameson, 3, For Day At Disneyland - See Pics

Dzieci Pink's miały okazję obejrzeć te urocze zdjęcia, na których znalazły się wszystkie najlepsze przejażdżki po Disneylandzie, w tym epicki Radiator Springs Racers!

Pink, 40, i Carey Hart, 44, to najlepsi rodzice w historii! Zauważono, że para zabrała swoje dzieci Willow, 8 lat, i Jameson, 3 lata, na wypełniony zabawą dzień do najszczęśliwszego miejsca na Ziemi - czyli Disneylandu - w piątek, 17 stycznia. Rodzina została poprowadzona przez VIP-owskiego przewodnika po parku, który odwiedził różne miejsca, w tym California Adventure's epicky Cars Land. Starsza siostra Willow wskoczyła na wózek Jamesona na przejażdżkę jako Pink - urodzona Alecia Beth Moore - przepchnęła dwójkę dzieci przez park!

Rodzina wyglądała, jakby się bawiła, gdy wybierali się na przejażdżkę Radiator Springs Racers! Jameson przytulił się do taty Carey'a na temat szybkiej przygody tematycznej Cars, w której znalazły się dwa symulowane pojazdy jadące przez malowniczy krajobraz. Widziano je również na ultraszybkim Incredicoasterze, który bije jeźdźców do góry nogami i osiąga prędkość 55 mil na godzinę. Wcześniej w ciągu dnia rodzina jadła w luksusowej Carthay Circle Restaurant, która znajduje się w Disney's California Adventure.

Piosenkarka "Get The Party Started" była ubrana na tę okazję w klasyczną parę uszu Mickey Mouse Club i czerwoną szminkę. Reszta zespołu pozostała niezobowiązująca, wybierając dżinsy z luźnym chłopakiem i przytulną czarną bluzę z kapturem z plakatem fliku "The Lost Boys" Kiefera Sutherlanda z 1987 roku. Do tego elegancki trampolina Adidasa, szalik na szyję i okulary przeciwsłoneczne dla lotników gotowe na gwiazdy rocka. W pewnym momencie można było zobaczyć ją popijającą pomarańczowego drinka podczas spaceru po parku.

8-letnia wierzba okazuje się być modystką, podobnie jak jej mama, która zadebiutowała super fioletowymi włosami! Odcień ten pasował do jej bluzy w kolorze ombre Nike, którą zakołysała czarną parą legginsów ze srebrnymi gwiazdami. Ta mała dziewczynka pojawiła się na pierwszych stronach gazet na początku tego roku, kiedy to ogoliła część głowy i wyglądała jak najfajniejsze dziecko w szkole! "Kochanie moja punkrockowa córeczka... powiewająca własną flagę," Carey podpisał zdjęcie. Tata był również niskim kluczem do wyjścia, kołysząc spódniczką chino Dickie, kapturem Fox Racing i czarną parą okularów słonecznych.