Pink's Daughter, 8 lat, Ubiera się jak Kopciuszek ze słodkimi włosami i synem Jamesonem, 3 lata, jest Woody.

Dzieci Pink's, Willow Sage i Jameson Moon, zamieniły się w sławne postaci Disneylandu podczas ich podróży do Disneylandu. Wierzba zmieniła nawet włosy w butiku księżniczki i rycerzy w parku!

Dlaczego po prostu spotykać się z bohaterami, skoro można być bohaterami! Podczas ostatniej podróży Pink do Disneylandu z córką Willow Sage, 8 lat, i synem Jamesonem Moonem, 3 lata, jej dzieci przebrały się za dwie ukochane ikony z The Walt Disney Company: Kopciuszek (Willow) i Toy Story's Woody (Jameson). Rodzeństwo pozowało do uroczego zdjęcia na malowniczej Main Street w parku, a wiele dla zabawy Pink, matka dwojga nie mogła nie zauważyć, jak jej córka zachowywała się jak prawdziwy członek obsady.

"Dumna Mama. ???? Dlaczego [Willow] wygląda na to, że ona tam pracuje? Wygląda na to, że zapłacono jej za to zdjęcie #ilovedisney," Pink podpisała się na zdjęciu, które podzieliła się ze swoim Instagramem 20 stycznia. To była prawda - Willow, ubrana w ikoniczną niebieską suknię Kopciuszka, pozowana przez młodszego brata, ubrana w kowbojskie ciuchy Woody'ego, jakby była jednym z dzieci ustawionych w kolejce, by zobaczyć Myszkę Miki. Zbyt słodkie.

Wierzba dodała jednak do kostiumu Kopciuszka swój osobisty zwrot akcji. Różowa córka z miłością nazwała swoją córkę "#mypunkrockową księżniczką", co jest nawiązaniem do punkowej fryzury Willow! Pink's mini me ogoliła połowę głowy we wrześniu 2019 r., kiedy to jej tata, Carey Hart, 44 lata, zmienił fryzurę na mini księżniczki i rycerzy, co ponownie ujawniło się po tym, jak Willow otrzymała kok Kopciuszka w Bibbidi Bobbidi Boutique, który zmienił młodych gości Disneylandu w mini księżniczki i rycerzy.

Pink, jej mąż Carey i dwójka ich dzieci również zostali sfotografowani w Disneylandzie 17 stycznia! W tym czasie Pink wpadła w ducha, ponieważ została sfotografowana na zdjęciu, jak kołysze kapeluszem z uszami Myszki Minnie. Przewodnik V.I.P. towarzyszył słynnej rodzinie, a oni nie zaniedbali sąsiada Disneylandu, California Adventure Park! Rodzina zbliżyła się do samochodów w Radiator Springs Racers i przejechała pętle do góry nogami na Incredicoaster. To był dość burzliwy dzień, ale pełen akcji program nie był zaskoczeniem. Jest to rodzina fanów Disneya, ponieważ Pink's Pack również był widziany bawiąc się w parku w grudniu 2018!