Poznaj Johna Price'a, przyłączając się do jego akcji wspierania weteranów.

John Cena wspiera naszych weteranów i chce, abyście Państwo również byli częścią tego rozwiązania!

To trzeźwiąca statystyka: Około 20 wojskowych weteranów popełnia samobójstwa każdego dnia. Aby to ograniczyć, weteran Matt Hesse założył Fundację FitOps. Hesse, który jest również założycielem i dyrektorem generalnym Performix - pracuje nad sprowadzeniem tej liczby do zera, oferując weteranom walczącym z depresją, uzależnieniem i PTSD miejsce do leczenia i odnajdywania społeczności i celu poprzez fitness.

Fundacja opiera się na dyscyplinie i umiejętnościach przywódczych otrzymywanych przez weteranów w celu wyszkolenia ich na Certyfikowanych Operatorów Fitness Veteran (CVFO). Z tą certyfikacją, mogą oni rozpocząć nowe ścieżki jako trenerzy, mentorzy i członkowie rodziny FitOps.

Gwiazda WWE i Hollywood John Cena jest dumnym partnerem i ambasadorem FitOps. Dlatego też zgodził się dopasować kwotę miliona dolarów przekazaną na rzecz fundacji od 30 września do Dnia Weterana, zwiększając tym samym łączną sumę zebranych funduszy do 2 milionów dolarów. Ale to nie wszystko! Cena odczuła wpływ bycia na miejscu i treningu z tymi weteranami na obozie FitOps, a teraz, masz szansę uczestniczyć w obozie i poczuć ten wpływ również. Każdy, kto przekaże pieniądze do 31 stycznia 2020 roku, automatycznie otrzyma jedno wejście, aby móc trenować z Johnem Cena na kolejnym obozie FitOps.

Zwycięzca otrzymuje:

    Okrągłą wycieczkę, transport lotniczy klasy ekonomicznej dla zwycięzcy na obóz FitOps (lokalizacja do ogłoszenia) Trzy (3) dni i dwie (2) noce zakwaterowanie na kempingu FitOps Spotkanie VIP-ów z Johnem Cena* w FitOps Camp Transfery samochodowe w obie strony z/na lotnisko docelowe i do FitOps Camp
PODARUJ TERAZ I WEJDŹ PO SZANSĘ NA SPOTKANIE JOHN CENA >>

Nie ma potrzeby zakupu lub darowizny. Otwarte dla legalnych mieszkańców 50 Stanów Zjednoczonych, Puerto Rico i Dystryktu Kolumbia, którzy są pełnoletni w swoim stanie/terytorium zamieszkania. Nieważne gdzie zabronione. Stawki kończą się w 1/31/20. Zamiatarki Fundacji FitOps są sponsorowane przez Fundację FitOps. Aby zapoznać się z oficjalnymi zasadami, kliknij tutaj.