Rami Malek & Lucy Boynton Udowodnij, że Romans jest mocny z Nowego Jorku Data Zakupów - Zdjęcia

Rami Malek i jego dziewczyna Lucy Boynton wyglądali na tak szczęśliwych, jak to tylko możliwe, podczas ich wycieczki na zakupy w Nowym Jorku!

Urocza z was dwojga! Rami Malek, 38 lat, i Lucy Boynton, 26 lat, wszyscy się uśmiechali, jak we wtorek, 21 stycznia, przez Wielkie Jabłko. Urocza para zrobiła małą terapię detaliczną w dzielnicy Soho na Manhattanie, gdzie I, Robot gwiazda wyciąć przystojną postać w zielone i czarne zapięte na guziki koszulę, czarne spodnie i płaszcz zimowy koordynacji. Dodał też czapkę z daszkiem i odcienie paralizatora na południową wycieczkę. Tymczasem Lucy, która urodziła się w Nowym Jorku, ale wychowała się w Londynie, wyglądała absolutnie oszałamiająco w czarnej skórzanej kurtce z dopasowanymi spodniami i butami, czarno-białym szalikiem w kratę z czapką, okularami przeciwsłonecznymi z żółwiem łupiną i torebką w kolorze fuksji. Pod kapeluszem ułożyła blond włosy i prawie rozkołysała twarz bez makijażu obok swojego przystojnego beau.

Rami i Lucy byli podobno już od dłuższego czasu widziani na kilku czerwonych dywanach związanych z ich filmem Bohemian Rhapsody, za który w 2018 roku wygrał Oscara za najlepszą rolę męską w roli głównej, za portret ikony muzyki Freddiego Mercury'ego. Film stał się wielkim sukcesem kasowym, wciągając blisko miliard dolarów na całym świecie i stając się najbardziej dochodowym filmem LGBT wszechczasów.

Ostatecznie potwierdził swój romans po miesiącach spekulacji na gali rozdania nagród Film Awards na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs w styczniu 2019 roku, przyjmując jednocześnie nagrodę za przełomowy spektakl. "Dziękuję, Lucy Boynton. Byłeś moim sprzymierzeńcem, powiernikiem, jesteś moją miłością", tryskał. "Tak bardzo cię doceniam."

"Rami jest szaleńczo zakochany w Lucy, codziennie go inspiruje," źródło bliskie pary EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife w lutym 2019. "Para była razem od około roku i po raz pierwszy spotkała się na planie Bohemian Rhapsody, który był niesamowicie romantyczny, odurzający i seksowny."

"Jest w nią całkowicie zaangażowany i czerpie z niej wiele inspiracji jako artysta", kontynuuje źródło. "Czuł się naturalnie i swobodnie grając i handlując z nią romantycznymi scenami. Czuł, że najłatwiej mu było pracować z nią nad tym filmem, zakochując się w nim. Całe to doświadczenie było niesamowicie niezapomniane dla nich obu."