Raven-Symoné łączy się ze współ-gwiazdą "Cheetah Girls" Adrienne Bailon na Women's March 2020.

Gepard-Licioius! Raven-Symoné i Adrienne Bailon byli częścią "wielkiej frekwencji" na Marszu Kobiet 2020, gdzie byłe gwiazdy zdobyły swoje spotkanie na Instagram!

Zarówno celebryci jak i obywatele wyszli na przeciw Marszowi Kobiet 2020, który odbył się 18 stycznia 2020 roku, w tym dwaj znajomi wychowankowie Disney Channel! Raven-Symoné i Adrienne Bailon dołączyli do tego niesamowitego ruchu politycznego i poświęcili trochę czasu na upamiętnienie tej chwili! 19 stycznia, dzień po zorganizowanym proteście, Raven podzielił się pstryknięciem dwóch byłych gwiazd, które w czasie marszu biły do kamery. Wyglądało to tak, jakby czas ledwo minął od czasu ich dni, kiedy śpiewali takie piosenki jak "Kopciuszek" i "Girl Power" i nie mogli być szczęśliwsi, że dzielili się tak ważną chwilą razem! Raven podpisał się na szczerym zdjęciu: "Yo #theangelsvoice @adriennebailon uradował nas swoim głosem na @womensmarch, co za wspaniała frekwencja!"

Oczywiście Raven i Adrienne to tylko dwie z wielu aktywistek, sojuszniczek i polityków, które dołączyły do tego ruchu. Ale widząc to zdjęcie, które Raven zamieścił, fani nie mogli się powstrzymać od myślenia o jednej konkretnej rzeczy. "Film o dziewczynach gepardowych z Adrienne i krukiem byłby niesamowity", skomentował jeden z fanów! Wielu zwolenników Instagramu Ravena nadal komentowało, jak wielką rolę odegrały te dwie kobiety w dzieciństwie, a także jak pięknie wyglądała ta para w pstryknięciu. Jeszcze więcej fanów było bardzo chętnych do tego, aby to spotkanie stało się ważnym wydarzeniem telewizyjnym! "Dziewczyny Gepardów 3"? Haha zjazd, którego wszyscy potrzebujemy", zapytał inny fan!

Chociaż to prawda, że możemy potrzebować pysznej mocy Gepardów teraz bardziej niż kiedykolwiek, Adrienne ma swoje własne zdanie na temat możliwego spotkania czterech, zaciętych pań. "Jestem tu dla odrodzenia", Adrienne ujawniła HollywoodLife w wywiadzie z maja 2018. Stwierdziła jednak, że nie jest "zakochana w rebootach". Myślę, że niektóre rzeczy powinny być pozostawione same sobie. I myślę, że szczególnie, gdy wyjechałeś na haju, a ludzie wciąż mają o tym tak wiele wspaniałych wspomnień... Nie wracaj i nie psuj tego! Po prostu pozwól mu żyć. Uczcij to. Uszanuj to i śpiewajmy dalej, ale pchajmy dalej."

Jak wiedzą fani, The Cheetah Girls były praktycznie światowym fenomenem, gdy w sierpniu 2003 roku zadebiutował Disney Channel Original Movie o tej samej nazwie. Z oryginalnego DCOM-u, The Cheetah Girls zrodziły się dwa kolejne filmy telewizyjne - The Cheetah Girls 2 i The Cheetah Girls: One World - i fani nadal chcą więcej! Ale dopóki to się nie urzeczywistni, wielbiciele grupy dziewcząt mogą być pewni, że te mini-zjazdy przeprowadzą je przez nasze niespokojne czasy!