RHOBH': Denise Richards znalazła filmowanie swojego drugiego sezonu "Upsetting" po Dramacie Brandi Glanville.

Drugi sezon filmowania Denise Richards "RHOBH" był całkowitym przeciwieństwem jej pierwszego. Aktorka miała "stresujący" i "denerwujący" czas kręcenia sezonu 10 po tym, jak pojawiły się plotki, że miała romans z Brandi Glanville.

Denise Richards miała ciężki okres na nakręcenie 10. sezonu The Real Housewives of Beverly Hills. Nowy sezon, który będzie drugim w programie Denise, będzie miał swoją premierę na początku 2020 roku. Nie było to łatwe dla aktorki, że tak powiem. Mimo, że 10. sezon nie miał jeszcze premiery, krążą pogłoski, że kłóci się z obsadą, a także, że ona i Brandi Glanville mieli wielomiesięczny romans. - Coś, czego renoma Denise, wraz z Camille Grammer, stanowczo zaprzeczają.

"Denise uznała, że jej drugi sezon 'Housewives' jest o wiele bardziej stresujący i odmienny od jej pierwszego" - mówi źródło bliskie gwiazdom Bravo wyłącznie HollywoodLife. "Szkoda, że w prasie pojawiło się już tak wiele oskarżeń o nią ze strony innych członków obsady, a sezon nawet się jeszcze nie rozpoczął. To ją denerwuje, bo uwielbia swój pierwszy sezon i uważa, że jest to dla niej bardzo naturalne, gdy już zacznie".

Denise nie jest obca kamerom, ponieważ działa od lat, co sprawiło, że jej segregacja w telewizji reality jest raczej płynna. "Zawsze uwielbiała robić reality [telewizję] i naprawdę lubi inne kobiety w obsadzie" - mówi wtajemniczona, wyjaśniając - "Mimo wszelkich doniesień o feudacji, często rozmawia z kilkoma z nich. W tym sezonie sfilmowała tylko raz z Brandi, a jej interakcja z nią była przyjemna, bez kłótni".

Plotki o Feud w obsadzie RHOBH krążyły nadal po tym, jak kobiety pojechały niedawno do Nowego Jorku, by zobaczyć się ze współgwiazdą, Eriką Jayne, w Chicago na Broadwayu. Denise była wyraźnie nieobecna w podróży, w której obsada weszła na pokład prywatnego odrzutowca do Big Apple.

Nie wiadomo, kto jest lub nie jest w obsadzie, jednak w grudniu Denise okazała się być w sprzeczności z Lisą Rinną. Przypuszcza się, że istnieje między nimi napięcie, odkąd Lisa zaprosiła Denise na imprezę w domu Dorit Kemsley. - Coś, co widocznie fani zobaczą w nowym sezonie. Denise tymczasowo wycofała się z pracy po tym, jak przeszła procedurę awaryjną dla czterech przepuklin, którą ujawniła w grudniowym wpisie na Instagram.

Sezon 10 RHOBH wita powracające Housewives, Kyle Richards, Teddi Mellencamp, Lisa Rinna, Erika Jayne i Dorit Kemsley. W nadchodzącym sezonie do obsady dołączy Sutton Stracke, a także najnowsza Housewife, aktorka Garcelle Beauvais. OG's Camille Grammer i Brandi Glanville, które już pod koniec 2019 roku zostały zauważone podczas kręcenia scen, mają wrócić w ograniczonym zakresie.