RHOBH': Teddi Mellencamp ujawnia, że plotki Brandi i Denise są "bardzo małą porcją tego, co się dzieje".

Teddi Mellencamp czeka na spektakl "The Real Housewives of Beverly Hills", w którym kręcą się plotki o Brandzie Glanville i Denise Richards.

Teddi Mellencamp, 38 lat, trzyma swoje karty blisko piersi, jeśli chodzi o dramat wokół Denise Richards, 48 lat, i Brandi Glanville, 47 lat, na The Real Housewives Of Beverly Hills. Po pogłoskach o kłótni, oszustwie i rzekomych oszustwach, które rozeszły się wśród fanów, Teddi dzieliła się z nimi jak tylko mogła, a nawet dokuczała temu, co ma nadejść. "Nie mogę nic powiedzieć, chciałabym, żeby to wszystko poczekało, aż wyjdzie na scenę i wydarzyło się organicznie", podzielił się Teddi z grupą reporterów, w tym z HollywoodLife podczas iHeartRadio Podcast Awards, wręczonej przez Capital One w iHeartRadio Theater Los Angeles w piątek, 17 stycznia. A według Teddiego jest to o wiele więcej niż tylko historia, która spotyka się z oczami.

To, co fani widzą rozgrywa się na portalach społecznościowych pomiędzy dwiema gwiazdami RHOBH "to tylko niewielka część tego, co się dzieje", wyznał Teddi. "Najważniejsze dla mnie jest to, że nigdy nie chcę zepsuć części koncertu ani doświadczenia dla nikogo, więc nie chcę komentować zbyt wiele... Chcę pozwolić, żeby to się naprawdę rozegrało, żeby ludzie zobaczyli, co się dzieje" - wyznała Teddi. Chociaż dziesiąty sezon RHOBH nie został jeszcze nawet wyemitowany, to dramat jest naprawdę namacalny wśród jego gwiazd.

Jak wiedzą fani, Brandi i Denise wdały się w wielką kłótnię z zarzutami, że Denise mówiła wiele niemiłych rzeczy o kobietach na koncercie, podczas gdy 10. sezon był filmowany, co podnosiło napięcie między nią a obsadą. Chociaż nie wszystkie szczegóły są w pełni znane publiczności - prawdopodobnie pod kluczem aż do czasu pokazów - Brandi zaoferowała fanom serialu pod koniec ubiegłego miesiąca przedpremierowy pokaz. "I just got 'Denised,' she tweeted on Dec. 29 Dec. Brandi, członkini RHOBH z oryginalną obsadą, która w sezonie 10 występowała wielokrotnie, po tej zapowiedzi z kolejnym tweetem. "Poważnie B**ch???? Chcesz zagrać." A potem z trzecim tweetem: "1-blackmail jest nielegalny...2 Nie mam szkieletów w mojej szafie (wszystkie są w internecie)...3-blackmail jest nielegalny w zeszłym roku."

Na dodatek, plotka głosiła, że fani zastanawiali się, czy Brandi i Denise też się połączyły! Chociaż niektóre z ich gwiazd najwyraźniej położyły kres tym plotkom, Brandi podwoiła swoje twierdzenia, twierdząc, że Denise i jej mąż Aaron Phypers, 47 lat, mają otwarte małżeństwo. Brandi podzieliła się nawet, że jest skłonna zrobić test poligraficzny, aby udowodnić, że mówi prawdę. Dziesiąty sezon nawet się nie rozpoczął i już ten program jest pełen dramatyzmu! Jak zauważył Teddi, być może będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak ta cała historia rozgrywa się w 10. sezonie.