RHOC' Alum Jim Edmonds twierdzi, że Ex Meghan King oszukiwał po Joint Flings z innymi kobietami

Emocjonalna Meghan King Edmonds mówi, że ona i ex Jim mieli romans z jednym z jej przyjaciół wkrótce po ślubie. Teraz twierdzi, że zdradzała go z innymi kobietami, gdy byli małżeństwem.

To był dzień poważnego rozlewu herbaty między Real Housewives z Orange County alum Meghan King Edmonds a jej wyobcowanym mężem, byłym graczem Major League Baseball Jimem Edmondsem, 49 lat. Meghan, 35 lat, pojawiła się 20 stycznia 2020 r. w podkaście Intymnej Wiedzy i przyznała, że ona i Jim mieli trójkąt z przyjacielem rodziny na początku ich małżeństwa. Teraz twierdzi, że jej wyobcowany mąż spotyka się z tą kobietą. "Wczoraj dowiedziałem się, że mój były rzekomo ma romans, spotykając się z kimś", ujawniła Meghan.

Chociaż imię Jima krwawiło przez cały podcast, wyjaśniła: "Wiedziałam, że Jim miał takiego złego chłopca w przeszłości, a my byliśmy nowożeńcami i staraliśmy się dobrze się bawić". On chciał mieć trójkąt. I pomyślałem o tym, pomyślałem, OK, może, pewnie, więc zdecydowaliśmy się na trójkąt, zgoda dorosłych decyzji, z moim przyjacielem. Czułem się z nią bardzo dobrze."

"To była jednorazowa sprawa", powiedziała Meghan, dodając, że Jim będzie zachowywał się "z dala", kiedy tylko wpadną na przyjaciela publicznie. "Meghan kontynuowała, twierdząc, że prawdopodobnie uprawiali seks więcej niż jeden raz. Jim złożył wniosek o rozwód z Meghan 25 października 2019, po pięciu latach małżeństwa i trójce dzieci razem. Meghan uważa, że teraz spotyka się z tym przyjacielem z trójki.

"Dowiedziałem się, że kiedy on jedzie do Cabo na przyjęcie urodzinowe, podczas gdy ja robię rzeczy z naszym synem, z tego co wiem, zabiera ze sobą tę dziewczynę. Ta trójkątna dziewczyna," twierdziła. Meghan ujawniła w lipcu 2019 roku na blogu, że 1-letni syn byłej pary, Hart, ma nieodwracalne uszkodzenie mózgu z powodu stanu zwanego białaczką przedsionkową.

Łzawiąca Meghan ujawniła: "Nigdy nawet nikomu nie powiedziałem, że mam trójkąt, bo po prostu czułem, że to coś, z czego nie byłem dumny". A teraz to jest ta kobieta, z którą jest i wydaje na nią pieniądze, kiedy nie może nawet przyjść, aby dać mi pieniądze, których potrzebuję, podczas gdy ja utrzymuję naszą trójkę dzieci? Nie jestem z tego dumny, nie chcę o tym mówić, ale muszę, a teraz to już nie jest tajemnica i dobrze się z tym czuję. Ale też dlatego to boli. Widzę te wszystkie niezręczne momenty, o które pytałem... teraz to wszystko się sumuje.

Po tym jak podcast spadł, Jim mocno klaskał z powrotem. Powiedział E! News, "Jestem zmęczony tymi kłamstwami dla rozgłosu. Złożyłem pozew o rozwód ponad 90 dni temu. Meghan też złożyła pozew. Małżeństwo jest i było skończone. Zostałem zaproszony na przyjęcie urodzinowe niespodziankę w ten weekend dla jednego z moich najlepszych przyjaciół i postanowiłem przyprowadzić randkę. Nie ma tu żadnego romansu", powiedział Jim. "To był plus jeden na ten weekend. Kobieta, z którą jestem w Cabo, nie jest jej przyjaciółką. Nie rozmawiali ze sobą od ponad trzech lat."

Następnie Jim twierdził, że "Jeśli chodzi o trójkę, było więcej niż kilka zainicjowanych przez Meghan i tylko Meghan. Ostatnio dowiedziałem się, że prowadziła z kilkoma z tych kobiet bez mojej obecności. Czy nie byłoby to uważane za oszustwo? Jak ona może mieć podcast mówiący o intymności i związkach, skoro nie ma żadnej z nich?"

Jim zdradził Meghan za wprowadzenie Hart'a do rozmowy o tym, co działo się w ich życiu seksualnym. "Rzygać mi się chce, że używa naszego dziecka jako kuli dla całego świata", powiedział Jim. "Codziennie dobrze reaguje i bardziej się rozwija." HollywoodLife.com skontaktowało się z Meghan, by odpowiedzieć na żądania Jima.