RHOD's Brandi Redmond's Attempt to Adopt 2nd Child Falls Through After Pregnancy Loss

Brandi Redmond ogłosiła, że ona i jej mąż, Bryan Redmond, próbowali adoptować kolejne dziecko od rodzącej matki ich syna Bruina, ale adopcja upadła po utracie ciąży.

"Prawdziwe gospodynie domowe". Dzieci! Zobacz, które gwiazdy Bravo dały narodziny Przeczytaj artykuł

Gwiazda Dallas Real Housewives, 41 lat, ujawniła wiadomości w środę, 1 stycznia, na zjeździe Bravo show. "Wzięłam to dość mocno", powiedziała wtedy. "Myślę, że emocjonalnie i fizycznie moja rodzina była przygotowana, by to zrobić, ale straciła dziecko.

Brandi ogłosiła w październiku, że rozważa adopcję, mówiąc Costar Stephanie Hollman: "[rodzona matka Bruina] już najwyraźniej oddaje dziecko w ręce państwa. Powiedzieli, że jest wiele scenariuszy, ale chcieli dać nam znać, że będziemy pierwszymi ludźmi. Nie chcę o tym płakać, bo po prostu nie wiem, czy dam sobie radę z innym. Czuję, że jestem przytłoczony tymi trzema, które mam. Czasami czuję się rozdarta w tak wielu różnych kierunkach."

Gwiazdy, które miały dzieci tyłem do siebie. Przeczytaj artykuł

Urodzony w Tennessee, który ma Brooklyn, 10 lat, Brinkley, 7 lat, i Bruin, 23 miesiące, w domu, powiedział Hollmanowi, 39 lat, że nie wie, czy potrafi "fizycznie obsłużyć" czwarte dziecko.

Brandi wyjaśniła: "Zadzwoniłam do Bryana i zaczęłam płakać do niego przez telefon w drodze tutaj. Tylko dlatego, że byłem jak, "Po prostu nie wiem. ... Nawet patrząc na Bruina... Wiem, jak bardzo go kocham."

i napisał: "Kocham cię, kocham cię, kocham cię, kocham cię. Nie może mieć dość jego słodkiej duszy."

Jeśli chodzi o jej związek ze starszym, Brandi otworzyła się na zachowanie Brooklynu w tym samym miesiącu po tym, jak oskarżyła ją o "taką postawę" w odcinku RHOD.

Celebrity Babies z 2019 roku Przeczytaj artykuł

"To jest moja córeczka", gwiazda rzeczywistości napisała wrześniowe zdjęcie śpiącej preteen. "Jest miła, kochająca, słodka i jedna z najmądrzejszych dzieci, jakie kiedykolwiek znałem. Jest pierwszym w naszej rodzinie, który chce wszystkich zebrać razem. Jest najlepszą starszą siostrą Bruina i Brinkleya. Kiedy to piszę, jestem we łzach. Możesz mówić o mnie wszystko, co chcesz, ale nie moje dzieci. Kto wiedział, że tak wielu ludzi może być tak bolesnych i osądnych. Nie zawsze rozumiem rodzicielstwo i dzieci nie zawsze są doskonałe, ale moja miłość do moich dzieci jest niezaprzeczalna. Ci, którzy naprawdę znają moją rodzinę, znają Brooklyn. Ona jest błogosławieństwem."