Ricki Lake otwiera się o utracie włosów po goleniu głowy: czuję się "wyzwolona i wolna".

"Od lakieru do włosów do bez włosów." Ricki Lake rozpoczęła nowy rok, robiąc wielką zmianę w swoim stylu.

Gwiazdy, które wydały swoje dusze na temat swoich zmagań Przeczytaj artykuł

Prezenterka telewizyjna, 51 lat, otworzyła w środę, 1 stycznia, w odsłaniającym postu Instagram, opowieść o cierpieniu z powodu wypadania włosów "off and on for almost 30 years". Lake okazał się szczęśliwy i zdrowy, "wyzwolony i wolny" we wspaniałym czarno-białym portrecie, który pokazał jej nowe "do".

"Po pierwsze, nie jestem chora. Nie mam kryzysu w połowie życia. Nie mam też załamania psychicznego", wyjaśniła gwiazda lakieru do włosów na Instagramie. "W końcu jestem gotów podzielić się moim sekretem... Walczę z wypadaniem włosów przez większość mojego dorosłego życia. Było to wyniszczające, żenujące, bolesne, przerażające, przygnębiające, samotne, wszystko. Kilka razy zdarzyło się, że czułam się przez to nawet samobójcza. Prawie nikt w moim życiu nie znał poziomu głębokiego bólu i traumy, której doświadczałem."

Lake szczegółowo opowiedziała o swoich "szalonych" doświadczeniach w swoim własnym "cichym piekle", sięgając aż do roli głównej w musicalu filmowym z 1988 roku. Przekształcenie jej włosów w wysoko przetworzoną fryzurę z lat 60. zebrało swoje żniwo, ale aktorka wyjaśniła, że istnieje wiele czynników, które przyczyniły się do jej nieoczekiwanej utraty włosów. Lake uważa, że "radykalne wahania wagi", ciąże, genetyka i ciągły stres - wszystko to odegrało pewną rolę.

Celebs Who Lost Weight During 'Dancing With the Stars': Przed i po Przeczytaj artykuł

Gospodarz talk show ujawnił, że próbowała każdego rozwiązania w książce, aby spróbować rozwiązać jej wczesne wypadanie włosów, w tym peruki i przedłużenia. "To wszystko wydawało się fałszywe, a ja byłam super przytomna i niewygodna", powiedziała. Próbowała również szukać leczenia u lekarzy, ale skomplikowany "harmonogram konserwacji", który zapewnili tylko tymczasowo rozwiązać problem.

"Tym razem, nie mówię już więcej. Muszę być uwolniona", kontynuowała Lake w dłuższym poście na swojej stronie na Facebooku. "Jest nowy rok i nowa dekada i nowa ja... Oburzyłam się i czuję się tak dobrze!"

Najmocniejsze cytaty z "Female Stars' Most Empowering Quotes Przeczytaj artykuł

Z pomocą swoich bliskich przyjaciół i chłopaka, projektanta odzieży Jeffa Sculta, Lake wkracza w nową dekadę z nową, pozytywną perspektywą.

"Jestem wyzwolona. Jestem wolna. Uwalniam się i puszczam. Jestem odważna. Jestem piękna, jestem kochana. "Aktorka powiedziała w swoim emocjonalnym wpisie na Facebooku. "W roku 2020 i później, chcę być prawdziwa."