Rihanna Rocks High Ponytail & Hangs Out With Pal A$SAP Rocky In 1st Pics After Hassan Jameel Split

Rihanna i A$AP Rocky, którzy mają pogłoski o romantycznej historii, wyglądali, jakby bawili się na koncercie w Nowym Jorku 17 stycznia!

Rihanna, 31 lat, wydaje się mieć się dobrze od czasu jej zerwania z Hassanem Jameelem, 31 lat. Wokalistka "Rude Boy" została zauważona, gdy przebywała ze swoim wieloletnim przyjacielem - i plotka głosi, że dawny płomień - A$AP Rocky, 31, na koncercie Yams Day Benefit 2020 w Nowym Jorku w piątek, 17 stycznia! Para ta wyglądała, jakby się śmiała i uśmiechała, siedząc na widowni, a później była widziana jak głupio się wygłupia na zdjęciu za kulisami. Obydwaj trzymali fałszywe pieniądze na święto Yams Day, które upamiętnia życie założyciela ASAP Mob Stevena Rodrigueza - alias ASAP Yams - który zmarł w 2015 roku w wieku zaledwie 26 lat.

Wypad oznacza, że Rihanna widziana jest po raz pierwszy od czasu wiadomości o jej zerwaniu z saudyjskim miliarderem Hassanem Jamelem po prawie trzech latach randki. Rihanna i A$AP były swobodne na tę okazję, ponieważ Rih rozkołysała wspaniałe loki w wysokim kucyku i rozkołysała cool-girl parę butów bojowych. Swój wygląd skończyła z przytulną kurtką, idealną na chłodne temperatury Nowego Jorku. A$AP, która pochodzi z Harlemu, pasowała do jej nastroju w Los Angeles Lakers bomber jacket, fioletowej bluzy i białych trampków. Znany z blingów, raper zakołysał swoim charakterystycznym, warstwowym diamentowym i złotym łańcuszkiem, aby poprawić wygląd.

Podczas gdy Rihanna i A$AP nigdy nie potwierdzili romantycznego związku, od lat krążą plotki o tej parze. Rihanna wystąpiła w swoim seksownym teledysku na 2013 r. do "Fashion Killa" i, z całym PDA, zdecydowanie wyglądali jak para! Podobno widziano je nawet całujące się z kamery podczas filmowania. Para ta przez lata wciąż się spotykamy, a ostatnio tubylca Barbadosu przyleciał nawet do Szwecji, aby obejrzeć jego występ w grudniu!

W tym samym miesiącu raper - urodzony Rakim Mayers - rozkołysał zespół Fenty, który pozował do zdjęć z Rih na British Fashion Awards 2019. W październiku na festiwalu Rolling Loud Rihanna był również widziany na żywo z Rocky'm i tłumem.

Co ciekawe, były płomienny Drake Rihanna, 33 lata, był również na koncercie Yams Day Benefit w dniu 17 stycznia! Urodzony w Toronto raper zamieścił burzę na swojej Instagramowej opowieści z tego wydarzenia, a nawet podzielił się z A$AP filmem o nim. Drake zaprezentował swojemu długoletniemu przyjacielowi wisior z diamentem z okazji, który najwyraźniej kosztował około 150,000 dolarów.