Rob Kardashian Shares Adorable Video Of Dream, 3, Trying To Sing 'Old Town Road' - Oglądaj

Dream Kardashian chciał zmienić tekst piosenki na 'Old Town Road', a tatuś Rob musiał pomóc jej poprawić piosenkę w cennym nowym teledysku.

Zbyt słodkie! Trzyletnia córka Roba Kardashiana, Dream, jest fanką Lil Nas X z rozbitkiem Billy'ego Cyrusa "Old Town Road". Ale ona chciała innego tekstu i miała najsłodszą dyskusję z tatą o tym, gdzie powinny jechać konie w tej piosence. Na szczęście Rob, 32 lata, sfilmował tę uroczą pogawędkę i 21 stycznia zamieścił ją w swoim Instagramie. Przez cały czas skupiał kamerę na swoim kręconym kędzierzawym kutasie i wyglądało to tak, jakby wisiały w jego sypialni w domu.

Kiedy przyszła kolejka "I got the horses in the back", Dream zapytała tatę "Can you put the horses in the front? Proszę?" Kiedy powiedział jej, że nie, konie są z tyłu, ona źle go zrozumiała i pomyślała, że konie są "w torbie". Rob musiał jej powiedzieć ze śmiechem: "Z tyłu, nie w worku. "Konie są z tyłu", zanim zrezygnował ze słowa "walka". Napisał na filmie: "Sen jest najzabawniejszy".

Siostra Roba, Kim Kardashian, 39 lat, skomentowała teledysk, pisząc: "Ona jest taka głupia! ✨. Użytkownik Geminifly odpowiedział na to pytanie, pytając ją: "Jak sobie radzisz z tą całą słodyczą w rodzinie! Wszystkie dzieci są absolutnie urocze!!!!! ❤️.” Khloe Kardashian, 35 lat, dodała: "Jest taka słodka" o swojej bratanicy.

Fani po prostu rzucili się na cenny głos Dream w filmie. Użytkownik rej2003 napisał, "Ona mówi zbyt słodko!" Fan miss_buddha zgodziła się, komentując, "Ma najsłodszy mały głosek. ???? "We stan Dreamy Dream". "Risababy", "?????????? ❤️❤️❤️❤️❤️OMG Kocham ją!!! Taka urocza!!!! Wiem, że jesteś wspaniałym ojcem Roba!"

Marzenie nie jest jedynym słynnym trzylatkiem, który kocha "Old Town Road". T.I. i córka Tiny Harris'a, Heiress, śpiewali całkiem solidne wykonanie chóru w filmie IG z 1 lipca 2019 roku, którym dzieliła się jej mama. Zapięła się, "Zabiorę konia na Old Town Road, będę jeździł, aż nie będę mógł więcej. Zabiorę konia na staromiejską ulicę, będę jeździć, aż nie będę mogła więcej," zanim powiedziała, "Znam tylko ten werset. Resztę nie znam." Malutka słodka powiedziała jej, "Dobra, możesz się tego nauczyć." Jesteśmy pewni, że Heiress ma już całą piosenkę na dole.