Robert Pattinson & Suki Waterhouse Spark Engagement Plotki o tym, jak Flaunts Ring On Wedding Finger

Czy Robert Pattinson i dziewczyna Suki Waterhouse przenoszą swój romans na wyższy poziom? Modelka została przedstawiona na zdjęciu w złotej opasce na lewym palcu pierścionka, co oznacza, że mogą być zaręczeni.

Robert Pattinson, lat 33, i Suki Waterhouse, lat 28, szaleją za sobą, odkąd zaczęli się spotykać w lipcu 2018 roku. A teraz, modelka / aktorka jest iskrzące pogłoski, że ona i Rob mogą być zaręczeni - lub nawet potajemnie mężatką - jak nosiła delikatną złotą opaskę na lewym palcu obrączkowym (tak, że palec) do Dior party w Paryżu, wraz z chłopakiem, na 17 stycznia. Zdecydowanie był to dla niej ciekawy wybór biżuterii, którą nosiła na tym właśnie przydomku, choć Rob nie był widziany z pasującą złotą opaską na palcu. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Suki nosiła też dwa inne pierścionki, ale były one o wiele bardziej wyszukane i nie wyglądały jak biżuteria, którą można by pomylić z zaręczynami lub zespołem małżeńskim. Na środkowym lewym palcu nosiła złotą obrączkę z dużym, ciemnym klejnotem, który sięgał aż do kostki. Dodała też owalny srebrny pierścionek do prawego palca wskazującego. Pojawiły się pogłoski, że para zaręczyła się w czasie wakacji, kiedy Rob spędził świąteczny czas z rodziną Suki, ale mimo to, nic nie zostało potwierdzone.

Tak czy inaczej, para wyglądała olśniewająco razem, gdy popijali koktajle na przyjęciu u Diora. Rob jest twarzą zapachów Dior Homme od 2013 roku, a w 2016 roku został pierwszym ambasadorem marki dla ich linii odzieży męskiej. Gwiazda Lighthouse wyglądała swobodnie, ale tak przystojnie w całkowicie czarnym zespole, na który składał się t-shirt, skórzana kurtka, spodnie w stylu pinstripe oraz czapka z daszkiem do tyłu, która podtrzymywała jego bujne zamki.

Suki, która była zawsze stylowa, nosiła sweter z długimi rękawami w kolorze kremowym i połączyła go z przezroczystą, czarną, siatkową spódnicą, a pod spodem czarne szorty. Doskonale prezentował jej długie, modelowe nogi, więc oczywiście uwielbiamy go. Dawna blondynka również w dzisiejszych czasach kołysząca się brunetką zamka, a jej makijaż był tak efektowny, z jaskrawo czerwoną wargą, długimi rzęsami i słynnymi ciężkimi brwiami.

Suki i Rob są bardzo prywatni, jeśli chodzi o ich związek. Kiedy w kwietniu 2019 roku brytyjski "Sunday Times" przeprowadził wywiad z aktorem, ich reporter zapytał go o Suki i Roba i odpowiedział: "Czy muszę o niej rozmawiać?". Następnie wyjaśnił, "Jeśli wpuszczasz ludzi, to dewaluuje to, czym jest miłość. Gdyby nieznajomy na ulicy zapytał cię o twój związek, pomyślałbyś, że to bardzo niegrzeczne. Jeśli postawisz mur, skończy się to lepiej. Nie rozumiem, jak ktoś może chodzić po ulicy trzymając się za ręce, a to jest to samo, co wtedy, gdy ja to robię i sto osób robi ci zdjęcie. Granica między tym, kiedy występujesz, a kiedy nie występujesz, w końcu się zmyje i kompletnie oszalejesz."