Royalty Brown, 5, Shows Off Her Sassy Side While Singing In New Video For Dad Chris Brown: Obejrzyj

Słodki alarm! Córka Chrisa Browna, Royalty Brown, bierze już po tacie, śpiewając razem z nim piosenkę MattyBRaps w uroczym teledysku zamieszczonym w Instagram.

W wieku zaledwie pięciu lat, Royalty Brown pokazał jej stronę sassy w nowym filmie zamieszczonym do Instagramu przez jej tatę Chrisa Browna na 20 stycznia. Raper i dumny tata wziął do mediów społecznościowych, aby podzielić się klipem, który pokazuje Royalty śpiewa wraz z dżemem Little Bit, przez MattyBRaps i Siostry Haschak. Z jej telefonem na różowo-niebieskiej smyczy, tyke wykonał część piosenki Siostry Haschak. Po tym jak MattyB zaśpiewał: "hej dziewczyno, lubisz mnie trochę?", odpowiedziała sassily, "nie, nawet cię trochę nie lubię." Dobrze więc, w porządku! Royalty nie tylko śpiewała na punkt, ale też wyglądała uroczo w szarym swetrze, z zielonym nadrukiem Louis Vuitton, jej wspaniałymi, długimi, kręconymi zamkami, kołyszącymi się przy jej ruchach tanecznych.

Może wokalista-pisarz MattyBRaps (vel Matthew David Morris) powinien rozważyć Royalty Brown jako swojego kolejnego współpracownika? Młodzieniec wielokrotnie udowodnił, że ma muzyczne DNA swojego taty. W rzeczywistości Chris wielokrotnie sprowadzał ją na scenę, aby popisać się swoimi umiejętnościami, jak na przykład w 2018 roku podczas jego koncertu w Raleigh w Północnej Karolinie, a w sierpniu 2019 roku, kiedy to pomogła tacie zamknąć jego Indigo Tour na scenie w Houston. Royalty zamieściła również niezliczoną ilość filmów o sobie śpiewającej na swoim koncie Instagram, w tym ten, w którym opasała wiersz Drake'a w utworze No Guidance, kolażu pomiędzy kanadyjskim raperem a jej tatą Chrisem.

Ale fun wielkości Instagram wpływowca nie tylko pisać piosenki wideo; ona również korzysta z platformy do dzielenia się urocze zdjęcia i filmy z jej szerokiego zakresu hobby. Niedawno pokazała swoje ruchy jogi, ale także podzieliła się z przyjaciółmi zdjęciami z jazdy na skuterach i przygotowaniami do ćwiczeń gimnastycznych. Jednak jej największym hobby wydaje się być zamienianie się w małą bizneswoman. Kiedy Royalty nie śpiewa i nie publikuje "grama", promuje wszystko, od produktów Frozen 2 po produkty do kąpieli, wśród 500.000 swoich zwolenników. Nieźle! Z drugiej strony, być może, jeśli jej interesy się nie układają, mogłaby pójść w ślady ojca i zrobić karierę muzyczną!?

Chris niedawno przywitał swoje drugie dziecko - i młodszego brata dla Royalty - Aeko na świecie, z Ammiką Harris. Oczywiście, Royalty udowodniła już, że jest najlepszą starszą siostrą swojego nowego młodszego rodzeństwa. Na zamieszczonym przez Chrisa zdjęciu Instagram widać ją zmieniającą pieluchę Aeko jak wytrawny zawodowiec. Może gdy dorośnie, podzieli się muzyczną miłością ze swoim małym braciszkiem? Oto nadzieja!