Rozwód Wendy Williams z Kevinem Hunterem zakończony: What They're Every Getting

Wendy Williams jest teraz oficjalnie samotna, według nowych dokumentów sądowych! Pojawiły się szczegóły dotyczące sposobu, w jaki obchodzą się z ich osobistą własnością i firmą produkcyjną.

Wendy Williams, 55 lat, i Kevin Hunter, 47, prawnie zamykają klapę swojego 21-letniego małżeństwa, jak twierdzi nowy raport! Byli małżonkowie podobno sfinalizowali swój rozwód w New Jersey 22 stycznia, zgodnie z dokumentami sądowymi, które HollywoodLife uzyskało. Brzmi to jak zakończenie procesu rozwodowego zakończone polubownie - przynajmniej zgodnie ze szczegółami zawartymi w rzekomej zgodzie Wendy i Kevina, przedstawionymi w dokumentach. Sprzedaż dokonana z ich dawnego wspólnego domu w Livingston, NJ zostanie podzielona 50/50. Jeśli chodzi o inne nieruchomości, Wendy utrzymuje swój dom na Florydzie, który obecnie jest domem mamy Wendy, podczas gdy Kevin nie musi rezygnować z dochodów, które osiągnął z domu w Morristown, NJ, że kiedyś był własnością, ale sprzedał. Co do mebli, to wszystko trafi do Wendy, ale Kevin przynajmniej będzie mógł zatrzymać swoje Ferrari i Rolls-Royce'y!

Najpilniejszym pytaniem było jednak to, jak Wendy i Kevin poradzą sobie z trudnościami w pracy. HollywoodLife dowiedziało się ze źródła, że Kevin został zwolniony jako producent wykonawczy z talk show Wendy, The Wendy Williams Show, w kwietniu 2019 roku, zaledwie kilka dni po tym jak Wendy złożyła pozew o rozwód. Cóż, nowe dokumenty sądowe mówią, że Wendy i Kevin "każdy z nich ma równe udziały w swojej firmie produkcyjnej," i że Kevin sprzeda swoją część do Wendy. Te dokładne kwoty pozostały poufne.

To uczyniłoby Wendy jedyną właścicielką Wendy Williams Productions, którą wraz z Kevinem założyli w 2013 roku. Aby jednak osiągnąć tę własność, Wendy będzie rzekomo płacić swojemu byłemu mężowi ryczałt i odprawę, jak wynika z dokumentów sądowych, które czytamy.

Nie było słowa o alimentach małżeńskich i alimentach na dzieci dla ich 19-letniego syna, Kevina Huntera Jr., czego Kevin rzekomo domagał się od Wendy, zgodnie z dokumentami sądowymi TMZ uzyskanymi w maju 2019 roku. Niezależnie od tego, koniec tego procesu rozwodowego powinien przyjść jako ulga dla Wendy, na podstawie tego, co źródło bliskie osobowości telewizyjnej EXCLUSIVELY powiedział HollywoodLife w grudniu 2019 roku. W tym czasie, osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała nam, że proces sądowy "naprawdę podkreślił Wendy out i to bierze żniwo na jej nastrój", dodając: "Była bardzo, bardzo zestresowana w dniach, w których ma z tym do czynienia".

Jednak Wendy nadal chce się zaprzyjaźnić z Kevinem pomimo ich rozłamu i pogłosek o jego rzekomej niewierności, które otaczały ich małżeństwo. Ujawniła to życzenie na Sway'u rano w sierpniu 2019 roku, mówiąc hostowi radiowemu Sway'owi Calloway'owi: "To znaczy, i to nie dlatego, że mamy syna, ale dlatego, że to była prawdziwa miłość. Nadal go kocham, tylko nie w ten sposób. Albo wchodzisz, albo wychodzisz ze mną. Wciąż go kocham i życzę mu jak najlepiej w nowym życiu z nową rodziną." Chociaż nie upuściła imion, ta ostatnia część była oczywiście odniesieniem do raportu Page Six, który twierdził, że kochanka Kevina, Sharina Hudson, od dawna plotkowana, powitała małą dziewczynkę w marcu 2019 (ojciec nigdy nie został potwierdzony).