SAG Awards 2016: Stars Dish on Worst Dates and Their Celebrity Crush

To jest opakowanie! Nagrody Screen Actors Guild Awards 2016 zgromadziły największe nazwiska w Hollywood w sobotę, 30 stycznia, a Us Weekly był tam, aby złapać całą akcję!

Obejrzyj nasz ekskluzywny teledysk, aby zobaczyć kilka pamiętnych zakulisowych momentów, których nie widzieliście w telewizji.

Orange Is the New Black aktorka Vicky Jeudy została pokonana z zachwytem, gdy chodziła po czerwonym dywanie.

"Jestem taka podekscytowana", powiedziała nam. "To nigdy się nie zestarzeje!"

Zdjęcia: SAG Awards 2016: Czego nie widziałaś! Przeczytaj artykuł

Sophie Turner i Amanda Peet nie mogły powstrzymać swojej obsesji na punkcie Jona Snowa, postaci Kita Haringtona z Game of Thrones. Uwaga spoiler: Ostatni raz widzieliśmy Snow w serii przebojów, leżał na zamarzniętej ziemi po zadźganiu go nożem.

"Lepiej zobaczę go ponownie po tym, jak zobaczę go dziś wieczorem", zażartował Peet, którego mąż, David Benioff, stworzył serię. "To wszystko, co mam do powiedzenia."

Po tym jak Turner, 19 lat, skończył fangirling nad swoim kostiumem Game of Thrones, dołączyła do Veep's Tony Hale'a, dając swoją najlepszą pozę Blue Steel, na cześć nadchodzącego wydania Zoolander 2.

Zdjęcia: SAG Awards 2016 Red Carpet Fashion: Najlepiej ubrane gwiazdy Przeczytaj artykuł

Prawdziwy moment prawdy nadszedł, gdy celebryci zostali zapytani: "Co jest najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić na randce?"

Gwiazda Teorii Wielkiego Wybuchu, Mayim Bialik, po prostu odpowiedział: "Burping", a aktor Whiplash, J.K. Simmons, dodał: "Bądź pijany i ohydny".

Ale odpowiedź, która ich przebiła, pochodziła od Priyanki Chopry, gwiazdy dramatu ABC Quantico.

"Nie dawaj mi czekoladek i kwiatów. To takie nudne!" - zapytała. "Bądź oryginalna, nawet jeśli jest to odręczny list. Ale czekoladki i kwiaty są takie nudne. To jest bezmózgowiec. Kazałeś swojemu asystentowi go odebrać?"