SAG Awards 2017's Flashiest Beauty Moment: Bling włosów na Danielle Brooks, Millie Bobby Brown, Janelle Monae i Vanessa Kirby.

Aksamitne wstążki, lśniące beczki i bułkowe mankiety? Byłem tam, robiłem to. Gdy tylko Danielle Brooks weszła na czerwony dywan SAG Awards 2017 w niedzielę, 29 stycznia, nie mogliśmy oderwać oczu, ani przestać myśleć o jej biżuterii do włosów. Millie Bobby Brown, Janelle Monae i Vanessa Kirby szybko poszły w ślady swoich własnych sukienek z klejnotami i w ten sposób rozpoczęliśmy naszą misję zidentyfikowania każdego elementu blingu. Czytaj dalej!

Danielle Brooks (powyżej)

"Mam faux locks w, więc chciałem nadal wyglądać królewsko i dla niego nie wyglądać na zbyt wiele się dzieje," Orange Is the New Black aktorka mówi Stylish. "Więc moja niesamowita fryzjerka Tish Celestine to stworzyła. Zajęło jej to 11 godzin, a potem włożyła do moich włosów ten warty prawdopodobnie ponad 50 000 dolarów kawałek z Gabriel & Co. Proszę, nikt mnie nie okrada, bo naprawdę nie mam na to czasu!"

Millie Bobby Brown

Nominowana do nagrody "Stranger Things" Jennifer Behr nosiła kryształowy dławik Rosita jako opaskę na głowę, która uzupełniała jej niestandardową suknię Giorgio Armaniego.

Winona Ryder dostała Memeda, oczywiście: Najlepsze reakcje na jej liczne nagrody SAG. Przeczytaj artykuł

Janelle Monae

Rozproszone kwiaty tkanin i opaska Camélia Galbé z 18-karatowego białego złota, czarnej ceramiki i diamentów Chanel Fine Jewelry za 45.000 dolarów, zdobią Ukryte Figury i podwójną opaskę gwiazdy Moonlight.

Vanessa Kirby

Pro Adir Abergel użył grzebienia Liquid Silver Chain z jego kolekcji akcesoriów do włosów z Lelet NY (w przyszłym miesiącu) na The Crown's Princess Margaret.

2017 SAG Awards Top Moments: Mahershala Ali wygłasza wzruszającą mowę, Dolly Parton utrzymuje humor przy życiu i nie tylko. Przeczytaj artykuł
Stylowe przez nas tygodniowo