Sarah Hyland daje bezczelną odpowiedź na pytanie, dlaczego jest "zaginiona" w "Współczesnej rodzinie".

Sarah Hyland miała ciekawą odpowiedź na pytanie fanki, dlaczego "zaginęła" z odcinków "Modern Family" w ostatnim i obecnym sezonie. Podczas gdy niektórzy fani uważali jej odpowiedź za zabawną, inni sądzili, że aktorka rzuca cień.

Sarah Hyland była wyraźnie nieobecna w kilku z 11 odcinków Modern Family, które zostały już wyemitowane w tym sezonie. - ABC hitem komediowym jest 11. i ostatni sezon. A kiedy jeden z fanów wskazał na ten ostatni, Sarah odpowiedziała podniosłe brwi, czy za kulisami jest dramat czy nie.

"Podobno byłam zajęta bliźniakami", Sarah, 29 lat, odpowiedziała ciekawemu fanowi na Twitterze, 17 stycznia. Aktorka odniosła się do swojej postaci Haley Dunphy, która urodziła bliźniaki w finale 10 sezonu, który został wyemitowany w maju 2019 roku. W przedstawieniu Haley powitała chłopca i dziewczynkę z nowym wówczas mężem, Dylanem (Reid Ewing).

Odpowiedź Sary natychmiast wywołała spekulacje na temat jej postaci "brudnej" przez program, przy czym niektórzy fani zakładali, że rzuca cień na Modern Family. Brzęczenie jest jednak tylko przypuszczeniem fanów i na planie nie było ani słowa o jakimkolwiek dramacie. Sarah nie skomentowała reakcji na jej tweet, jak widać poniżej.

Najwyraźniej byłem zajęty bliźniakami? ♀️ https://t.co/dsuwIrTmfb. - Sarah Hyland (@Sarah_Hyland) 17 stycznia 2020 r.

Podczas ostatniego odcinka pokazu, 15 stycznia, [SPOILERS AHEAD] rodzina Dunphy'ego uczestniczyła w pogrzebie ojca Phila, gdzie Haley była nieobecna. Sarah ujawniła później w filmie na temat jej Instagram Story, że nie wiedziała o odejściu dziadka na ekranie, zanim ten odcinek został wyemitowany.

"Więc, nie czytam scenariuszy odcinków Modern Family, w których nie jestem. Więc po prostu dowiedziałem się, że mój dziadek nie żyje wraz z wami wszystkimi", powiedziała Sarah w filmie, który stracił ważność. "Chyba powinnam była ostrzec spoilera przed śmiercią dziadka Franka, ale właśnie zostałam złapana na gorącym uczynku", kontynuowała, dodając: "Jako jego wnuczka, pomyślałabyś, że zostanę zaproszona na pogrzeb".

Sarah rozmawiała także o ostatnim sezonie Modern Family podczas rozdania nagród SAG 2020 19 stycznia na czerwonym dywanie. "Mamy trzy odcinki, które pozostały do nakręcenia", powiedziała E! News. Aktorka ujawniła również, że filmowanie do spektaklu zakończy się pod koniec lutego.