Sarah Michelle Gellar przypomina epicki "Buffy the Vampire Slayer" Halloween Fail: "I Don't Think Anyone Wants That Costume".

Czy prawdziwy Buffy Pogromca Wampirów może wstać? Sarah Michelle Gellar podzieliła się śmiesznym powodem, dla którego nie zobaczysz jej przebranej za ikonę lat 90-tych superbohaterki w tym Halloween w ekskluzywnym wywiadzie dla Us Weekly.

Sarah Michelle Gellar spotyka się z Costars z "Cruel Intentions" i "Buffy the Vampire Slayer": Zobacz zdjęcia! Przeczytaj artykuł

"Ubrałam się jako Buffy Pogromca Wampirów na Halloween" raz temu. Boże, to było dawno temu", wyjaśnił nam Gellar, 42 lata. "Ktoś przyszedł do moich drzwi i zapomniałem, że to było Halloween. Rozdawałem [rozdawałem] cukierki i ktoś powiedział: "Jaki jest twój kostium? Byłem jak, "Jestem Buffy Pogromca Wampirów. Ona na to: "Nie wyglądasz jak Buffy, miałaby krzyżyk i kołek. Więc, to tak jakby zniszczyło ten. Chyba nikt nie chce tego kostiumu."

Aktorka "The Cruel Intentions" uważa, że serial "WB", który trwał od 1997 do 2003 roku i w którym występowali także Nicholas Brendon i Alyson Hannigan, do dziś rezonuje z publicznością, ale nie widzi potrzeby restartu.

Sweetest Moments Through the Years" Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. Przeczytaj artykuł

"Myślę, że rebooty są świetne do wprowadzenia kogoś w historię, której być może nie znają, do postaci, których nie znają", powiedział Gellar. "Myślę, że niesamowitą rzeczą w spuściźnie Buffy jest to, że ludzie wciąż obserwują i odkrywają, a to wciąż rezonuje. Fakt, że jest ona nadal ważna dla ludzi, oznacza, że żyje sama. Mówiąc to, jeśli masz więcej historii do opowiedzenia, to świetnie. Nie czuję tego."

Ona kontynuowała: "Jestem taka zadowolona z historii, którą opowiedziałam i z postaci, którą grałam, i nie chciałabym do tego wracać. Ale jeśli ktoś inny chce ponownie wprowadzić inną historię, to myślę, że to niesamowite. To po prostu inny sposób na odkrycie niesamowitej postaci, a wszystko, co by to zrobiło, przywróciłoby więcej uwagi do oryginału, i o ile lepszy jest oryginał".

Nowojorczyk, który poznał męża Freddiego Prinze Jr. w 1997 roku, w "I Know What You Did Last Summer", dzieli dwójkę dzieci, Charlotte, 10 lat, i Rocky'ego, 7 lat, z 43-letnim aktorem. Na pytanie, czy fani mogą spodziewać się zobaczyć prawdziwy duet, który również grał w Scooby-Doo w 2000 roku i w sequelu Scooby-Doo 2: Potwory uwolnione, podzielić się srebrnym ekranie ponownie, Gellar quipped: "To znaczy, teraz i tak nie pracujemy w tym samym czasie, więc teraz nigdy by się to nie zdarzyło. Nigdy nie mówisz nigdy, prawda? Bo nadejdzie czas, kiedy oni dorosną i wyjdą z domu, więc nigdy nie mów nigdy. Ale w tej chwili zobowiązujemy się, że jedno z nas zawsze będzie w domu, więc kiedy nasza córka złamie rękę i będzie potrzebowała gipsu, będzie tam rodzic, podczas gdy ten rodzic siedzi tutaj z tobą.

Gwiazdy. Oni są tacy jak my! Przeczytaj artykuł

Gellar, który współpracuje z Colgate Optic White, aby rzucić światło na zdrowe nawyki, przedstawił kilka pomocnych rad dla rodziców z małymi dziećmi. "Wszystko, co robisz, jest tym, co czyni to trwałe przypomnienie w twoich dzieciach", wyjaśniła nam. "Tak więc, czyniąc to naprawdę prostym, myjesz zęby, kiedy się budzisz, myjesz zęby po posiłku, przed pójściem spać". Czymkolwiek są te chwile, kopią to, naśladują to."